"Intersport Cup": підсумки турніру U-14

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Протягом 15-17 березня відбулися змагання за "Intersport Cup" серед хлопців 2007 року народження. Особливістю турніру стало те, що, попри не зовсім сприятливі погодні показники, колективи подарували якісні та конкурентноздатні протистояння.

Як сипав сніг з неба під час поєдинків "Intersport Cup", так і сипалися голи у зустрічах турніру. Насправді видовищних матчів зовсім не бракувало. Окрім того, вистачало і запеклих поєдинків, у яких команди билися до останнього та демонстрували характер і волю до перемоги. Класне футбольне дійство подарували усі колективи, які брали участь, а саме: "Рух" (Винники), "Олімп-1" (Ірпінь), "Олімп-2" (Ірпінь), "Динамо" (Львів), ДЮСШ-15 (Київ), "Покрова" (Львів), ФК "Львів"  та ДЮСШ "Тернопіль".

Завдяки змаганням, сподіваємося, усі команди, перш за все, якісно підготувалися до повернення офіційних змагань. Власне тому, медалі - далеко не найважливіше у турнірах такої специфіки. Як би там не було, чемпіонам та призерам, безперечно, нагороди заслужено вручили. До вашої уваги підсумки "Intersport Cup" U-14:

1 місце: ФК "Львів"
2 місце: "Покрова" (Львів)
3 місце: ДЮСШ "Тернопіль"
4 місце: "Олімп-1" (Ірпінь)
5 місце: ДЮСШ-15 (Київ)
6 місце: "Динамо" (Львів)
7 місце: "Рух" (Винники)
8 місце: "Олімп-2" (Ірпінь)

Відзначили також найкращих індивідуалістів у складі кожної з команд:

"Олімп-2" - Тарас Нестер
"Рух" - Юрій Малачівський
"Динамо" - Андріан Березяк
ДЮСШ-15 - Ілля Морозов
"Олімп-1" - Антон Лизогуб
ДЮСШ "Тернопіль" - Мартин Литвиненко
"Покрова" - Павло Рарог
ФК "Львів" - Даниїл Браславський

Користуючись нагодою, хочемо подякувати усім причетним до запуску нового проекту від "Uagoal". Вдячні усім командам, наставникам, партнерам, готелям, перевізникам. Завдяки нашій коаліції розвиваємо дитячо-юнацький футбол в Україні. Прагнемо у тому ж дусі продовжувати й надалі. Власне тому, запрошуємо усі колективи на наші майбутні турніри. З нетерпінням будемо чекати Вашого повернення!

ПРЕС-СЛУЖБА СК "УАГОЛ"
© 2002 - 2023 SC Uagoal Lviv