SC "Uagoal" вітає із Днем захисту дітей!

1 червня у цивілізованому світі відзначається День захисту дітей. З цього приводу наша спортивна організація звертається з палкими словами до маленьких учасників наших змагань.

Бажаємо усім діткам здоров'я, щастя та добра. Діткам України, які наразі на власні очі спостерігають усе найгірше, що є у нашому світі, крім того, терпіння та якнайшвидшого миру. Вибачте нас дорослих за те, що не змогли подарувати вам безтурботне, щире дитинство, яким воно і має бути. Постійні звуки сирен, обстріли, смерті, та найстрашніше слово у світі, яке увійшло до вашого словника... Віримо, робимо та молимося за те, аби вже ваші нащадки ніколи не зіткнулися з чимось подібним.

Тримайтеся! Ви - наша мотивація, наша сила та наша віра. Ваше щасливе майбуття підштовхує нас до великих справ. Незабаром обов'язково, не побоюючись, повернемось на тренування, до улюблених занять футболом чи звичайних дитячих пустощів. Найголовніше - побороти російського ворога, який щоденно калічить ваші життя та не має права разом із нами такий день відзначати. Тоді, впевнені, ми собі разом із вами облаштуємо найкраще завтра.

Із Днем захисту дітей, любі наші друзі!

Прес-служба СК "УАГОЛ"
© 2002 - 2022 SC Uagoal Lviv