"Henichesk Challenge Cup": вдруге виходимо на старт

Впродовж 7-24 червня приморський Генічеськ знову охопить хвилею грандіозного свята футболу з назвою "Henichesk Challenge Cup". Минулорічний досвід проведення видався чудовим, тому вже зараз націлюємося на ще кращий результат.

Минулого року до регалій Херсонщини офіційно додалася ще одна позначка. Відтепер, окрім баштанних культур та виходу до обох українських морів, херсонська земля відома ще і як мекка боєздатних дитячо-юнацьких футбольних команд. Такі колективи вже вдруге поспіль зберуться на південному узбережжі в перший місяць літа для з'ясування імені найсильнішого.

Стосовно місця проведення, то локацію не змінювали. Змагання і надалі відбуватимуться на живому полі стадіону "Будівельник" у Генічеську, яке нас вразило своєю якістю та підготовкою. Саме тому, можете бути впевнені, що такі класні умови залишаться чинними. Достатньо прогріте, але ще не разюче у такий час року повітря, сприятиме максимально комфортному проведенню усіх поєдинків. Загалом, "Henichesk Challenge Cup" вже довів, що вміє приємно дивувати. Цього року сюрпризів також не бракуватиме. Незмінними залишаться лише такі речі як маститі команди, класні умови проведення, незабутні подарунки і відзнаки та, звісно ж, незабутній морський колорит.

Вже відтепер даємо офіційну відмашку для збору учасників. Цьогоріч, до речі, гратимемо у чотирьох вікових категоріях з U-12 (2010) по U-9 (2013) відповідно. Перший етап відбудеться протягом 7-12 червня та зустрічатиме колективи вікових груп U-12 і U-11 - обидвоє гратимуть за схемою "8+1". Впродовж 13-18 червня запеклі бої точитимуться серед хлопців 2012 року народження. Завершуватиме програму другого в історії "Henichesk Challenge Cup" турнір серед виконавців 2013 року народження. Вони протистоятимуть одне одному у форматі "6+1".

Ну що ж, тепер справа за Вами. Свій клич "Uagoal" кидає саме Твоїй команді. Знаємо, що хочеш спробувати свої сили. Впевнені, що не розчаруєшся. В такому разі не бачимо жодних причин не зателефонувати до одного з наших менеджерів та забронювати своє місце у "Henichesk Challenge Cup". Для додаткової інформації та подальшого затвердження участі звертайтесь за контактним номером: +380 63 25 28 765 (Володимир). Готові прийняти наш виклик?

ПРЕС-СЛУЖБА СК "УАГОЛ"
© 2002 - 2022 SC Uagoal Lviv