Вітаємо Романа Синявського!

1 квітня свій День народження відзначає президент SC "Uagoal" (Lviv) Роман Синявський. З цієї нагоди уся футбольна громадськість України надсилає на адресу уродинника найщиріші привітання.


Те, що очільник нашого спортивного клубу народився у День сміху, - зовсім не жарти. Така подія є відверто невипадковою, враховуючи той факт, наскільки часто на території нашої бази (вул. Янева, 10) можна почути гучні та душевні "ХА-ХА-ХА". Бажаємо нашому президенту залишатися таким життєрадісним та якомога частіше прикрашати своє обличчя усмішкою. Зичимо, окрім того, більше за все міцного спортивного здоров'я Вам та Вашій сім'ї. Нехай доля не розкидає на розлогому шляху життя перешкоди, які неможливо подолати. Бажаємо і надалі бути таким цілеспрямованим та раціональним. Нехай будь-яку розпочату справу переслідує успіх, а колекція чинних здобутків та досягнень хай щоденно поповнюється. Зичимо чимало сонячних та вдалих днів, які приноситимуть натхнення до подальшої невпинної праці. І надалі, звісно ж, такої любові до футболу та щонайбільше задоволення від класно організованих майбутніх турнірів.

Вам особисто - Божої ласки, опіки та благословення. Бажаємо постійно зустрічати щирих та відповідальних, вірних людей, які ніколи не зрадять у скрутну хвилину. Добра, миру, злагоди, добробуту та взаєморозуміння з близькими. Нехай удача ніколи не залишає, а неприємності завжди минають боком.

Многая літа!

ПРЕС-СЛУЖБА СК "УАГОЛ"
© 2002 - 2021 SC Uagoal Lviv