"Intersport Cup" (2007): захопливий турнір з відкриттями та непередбачуваним підсумком

Поки за вікном зима уже набуває повноцінної влади, а у повітрі все більш відчутний аромат прийдешніх новорічних свят, пригадуємо, чим для нас запам'яталася осінь "Uagoal". Однією з важливих подій для нас стало проведення змагань "Intersport Cup".

Турнір "Intersport Cup" серед команд хлопців 2007 року народження став чи не найбільш топовим з усіх змагань, які ми проводили минулої осені. Кубок зібрав 8 маститих колективів з чотирьох областей України, а також одну команду з Молдови. Власне тому, турнір цілком спокійно носив статус міжнародного.

Відкриттям кубка по праву стала команда ДЮСШ "Виноградів", яка стала "темною конячкою" та, попри прогнози, сенсаційно вийшла до фіналу "Intersport Cup". Захопливими також видалися стикові матчі та шлях "Руху" до головного трофею. "Жовто-чорні" двічі перегравали своїх суперників у серіях післяматчевих пенальті. Спершу це сталося у півфіналі, а згодом і у вирішальному поєдинку турніру. Решта колективів також нав'язували божевільну конкуренцію, тому захопливість кожного матчу просто зашкалювала.

Підсумки таких класних змагань були наступними:

1. ДЮСШ "Рух" (Львів)
2. ДЮСШ "Виноградів"
3. ФК "Львів"

Індивідуальні нагороди:

"Кращий гравець команди" - Микола Бондаренко ("Чемпіон" Київ)
"Кращий гравець команди" - Кирило Савчук ("Атлетік" Одеса)
"Кращий гравець команди" - Назар Васечко ("Покрова" Львів)
"Кращий гравець команди" - Тудор Лучан ("Дашкул" Кишинів, Молдова)
"Кращий гравець команди" - Данило Березовець (ДЮСШ "Мостиська")
"Кращий гравець команди" - Олександр Галушка (ФК "Львів")
"Кращий гравець команди" - Іван Шуба (ДЮСШ "Виноградів")
"Кращий гравець команди" - Ярослав Паньківський (ДЮСШ "Рух" Львів)

Дякуємо усім командам за класні емоції, круті поєдинки та топовий турнір. Чекаємо вас на майбутніх змаганнях "Uagoal" в Україні та за кордоном!