"Intersport Cup": підсумки турніру U-16

У середу, 3 березня, завершився перший в історії турнір "Intersport Cup", який відбувся серед команд юнаків віком до 16 років. Звітні змагання відбувалися протягом трьох днів та подарували велику кількість захопливих і по-справжньому конкурентноздатних матчів.

"Intersport Cup" є однією з новинок у турнірній пропозиції від "Uagoal". Змагання виникли внаслідок потреби якісної підготовки дитячо-юнацьких команд старших вікових категорій до всеукраїнських чемпіонатів. Колективи постійно шукають спаринг-партнерів напередодні відновлення офіційних сезонів. У цьому питанні ми радо допомогли футбольним дружинам. "Intesport Cup" U-16 оформив представництво одразу вісьмом потужним командам, серед яких: "Прикарпаття" (Івано-Франківськ), "Ліцей-Вікторія-1" (Івано-Франківськ), "Спарта" (Чернівці), "Ліцей-Вікторія-2" (Івано-Франківськ), ФК "Львів", "Динамо" (Львів), "Атлет" (Київ) та "Волинь" (Луцьк).

Кожен з вище згаданих колективів залишив по собі дуже хороші враження та, безперечно, подарував власним уболівальникам класні емоції своїми матчами на турнірі. Наша організація, своєю чергою, сподівається, що команди, які побували на "Intersport Cup", як належить підготувалися до відновлення офіційних всеукраїнських змагань. Власне тому, підсумкові місця, по суті, особливого значення не мають. 

Як би там не було, але, так би мовити, є певні усталені норми, яких необхідно дотримуватись, а особливо - у звітній формі новини. До Вашої уваги результати турніру "Intersport Cup" U-16:

1 місце: ФК "Волинь" (Луцьк)
2 місце: ФК "Львів"
3 місце: "Прикарпаття" (Івано-Франківськ)
4 місце: "Ліцей-Вікторія-1" (Івано-Франківськ)
5 місце: "Ліцей-Вікторія-2" (Івано-Франківськ)
6 місце: "Спарта" (Чернівці)
7 місце: "Атлет" (Київ)
8 місце: "Динамо" (Львів)

Відзначили також найкращих персоналіїв у складі кожної з команд:

"Динамо" - Андрій Закалюжний
"Атлет" - Кирило Чернишов
"Спарта" - Антон Бєльцик
"Ліцей-Вікторія-2" - Валерій Лабудяк
"Ліцей-Вікторія-1" - Станіслав Литвин
"Прикарпаття" - Андрій Раблюсь
ФК "Львів" - Данило Микосовський
"Волинь" - Роман Ковалюк

Користуючись нагодою, дякуємо усім командам, наставникам, вболівальникам, партнерам та усім, хто посприяв у проведенні та організації першого в історії "Uagoal" турніру "Intersport Cup". Хочемо вірити, що Вам усе сподобалося та вже невдовзі зуміємо повторити таке футбольне свято. До речі, наступний за графіком "Intersport Cup" відбудеться протягом 15-17 березня. Схрестять зброю команди хлопців 2007 року народження. Будемо з нетерпінням чекати!

ПРЕС-СЛУЖБА СК "УАГОЛ"
© 2002 - 2022 SC Uagoal Lviv