Вітаємо Ярослава Біця!

13 липня свій День народження відзначає президент СК "УАГОЛ" Ярослав Біць. З цієї нагоди уся футбольна громадськість України надсилає на адресу уродинника найпалкіші привітання.

Бажаємо, аби вагон здоров'я ніколи не здавався мрією, а завжди залишався реальністю. Щастя зичимо, яке не має здатності вичерпуватись. Окрім того, успіхів у кожній справі, за яку беретесь. Нехай будь-який новий проект завершується вдалим підсумком, а розпочаті раніше - щодня приносять нові здобутки. Любові до футболу Вам повсякденної. Нехай організація "УАГОЛ" своїми вдалими турнірами тішить якомога частіше, а любов до футболу не згасає з кожним наступним Днем народження. Сімейного благополуччя, злагоди та достатку. Бажаємо, аби у родині завжди всі були здорові. Позитиву та вдачі на кожному сантиметрі життєвого шляху. Хай проблеми та незгоди завжди обходять боком, а усмішка ніколи не зникає з обличчя.

Зичимо, аби Господь завжди благословляв на добрі починання, а Богородиця захищала Вас та Ваших рідних від усього злого. Мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай усе складається якнайкраще!

З Днем народження!

ПРЕС-СЛУЖБА СК "УАГОЛ"
© 2002 - 2022 SC Uagoal Lviv