"Cup of Friendship": підсумки турніру U-8

Усі ті команди, які хоча б раз мали справу з організацією "Uagoal", принаймні чули про існування нашого найбільш традиційного турніру - "Cup of Friendship". З нього у далекому 2010 році розпочалася багата на події історія нашого існування. На рівні минув і 11 за ліком турнір пам'яті арбітра ФІФА Валерія Онуфера, який відбувся протягом 12-14 лютого поточного року. У центрі уваги звіт змагань серед команд-учасниць вікової категорії U-8 (2013 р.н.).

Вище згадана вікова категорія була наймолодшою серед представлених на турнірі. Тим не менш, це не завадило стати віковій групі U-8 турніру "Cup of Friendship" найбільш пристрасною серед усіх. Як це нерідко буває, найменші футболісти завжди мають найбільшу армію прихильників. Наші змагання не стали винятком. Рідні щосили підтримували своїх юних спортсменів та схвально сприймали будь-який їхній дотик до м'яча. Завдяки цьому атмосфера у залі "СКА" під час поєдинків турніру U-8 була максимально незабутня. Вистачало, звісно, і щирих дитячих емоцій. Втім, це хороша ознака. Футбол у такому юному віці якраз і має на меті залишити гравців небайдужими. Вирішальні поєдинки турніру були також багаті на запеклу та самовіддану боротьбу. Впевнені, прихильники гри мільйонів, які відвідали "Cup of Friendship" U-8, точно з теплом згадуватимуть про такий вояж. Точно не забудуть захопливі зустрічі одне з одним і команди, які брали участь у турнірі. Таких було 8, а саме: "Динамо" (Львів), "Чемпіон" (Київ), "Клуб Лева" (Львів), "Чемпіон-2" (Київ), "Спартак" (Вінниця), "Клуб Лева-2" (Львів), "Спартак" (Вінниця) та ФК "Львів".

До Вашої уваги також статистичні підсумки змагань за "Cup of Friendship" U-8 (2013 р.н.):

1 місце: ФК "Львів"
2 місце: "Клуб Лева" (Львів)
3 місце: "Джуніор" (Львів)

Кращі гравці команд:


"Спартак" - Ілля Дишлевенко
"Клуб Лева-2" - Устим Верхоляк
"Чемпіон-2" - Іван Лук'яненко
"Чемпіон" - Владислав Кличук
"Динамо" - Лесик Леськів
"Джуніор" - Остап Готь
"Клуб Лева" - Олександр Гриців
ФК "Львів" - Владислав Браславський

Наостанок, користуючись нагодою, хочемо подякувати усім, хто посприяв у проведенні турніру "Cup of Friendship". Вдячні усім командам, наставникам, вболівальникам та партнерам. У такій налагодженій співпраці прагнемо розвивати дитячо-юнацький футбол і надалі. Побачимось на ігрових полях України та всього світу вже незабаром. До зустрічі у протистояннях!

ПРЕС-СЛУЖБА СК "УАГОЛ"
© 2002 - 2021 SC Uagoal Lviv