"Christmas Cup" (2012): божевільний ажіотаж та топова географія команд

Днями завершився "Christmas Cup" серед учасників 2012 року народження. Звітні змагання стали найбільш масовими в окремо взятій віковій категорії цьогорічної серії нашого традиційного турніру та зібрали колективи з усієї України.

Було представлено 19 учасників з семи областей, а саме: Львівської, Волинської, Чернівецької, Київської, Дніпровської, Одеської та Вінницької. Доволі нетипова кількість команд, чи не так? Двадцятим мав бути ДЮСШ "Рух", але в останній момент із низки причин команда на турнірі таки не з'явилася. Саме тому, при поділі колективів на чотири попередні групи одна з них була неповною.

Групу "А" сформували "Авангард" (Калинівка, Вінницька обл.), ДЮСШ-1 (Київ), "Арсенал-Френдс" (Біла Церква), "Динамо-2012" (Львів) та ДЮСШ-7 "Океан" (Дніпро). Група "В" виглядала таким чином: "Титан" (Київ), ФК "Гнівань" (Вінницька обл.), ДЮСШ-15-2 (Київ), ДЮСШ "Маневичі-2010 дівчата" (Волинська обл.) та "Буковина" (Чернівці). До квартету "C" належали "Динамо-2013" (Львів), "Клуб ім. Яшина" (Київ), ДЮСШ-11 "Чорноморець" (Одеса) та НФК "Дніпро-2". Групу "D" наповнили СФК "Янів" (Івано-Франкове), ДЮФК "Чорноморець-2010 дівчата" (Одеса), ДЮСШ-15-1 (Київ), НФК "Дніпро" та "Буковина-2" (Чернівці).

Згодом за підсумками групового раунду залежно від зайнятих місць команди розділилися на боротьбу у трьох лігах: Gold, Silver та Bronze League. Після результативних та видовищних двобоїв другого етапу було сформовано склад учасників ще п'ятьох заключних мінітурнірів: Ліги Чемпіонів, Ліги Європи, Ліги Конференцій, Ліги Майстрів та Бронзової ліги. 

До вашої уваги підсумкове розташування команд у лігах за ієрархією: 

Ліга Чемпіонів

1. "Буковина" (Чернівці)
2. "Титан" (Київ)
3. "Динамо-2012" (Львів)
4. ДЮСШ-11 "Чорноморець" (Одеса)

Ліга Європи

1. СФК "Янів" (Івано-Франкове)
2. "Буковина-2" (Чернівці)
3. "Динамо-2013" (Львів)
4. "Арсенал-Френдс" (Біла Церква)

Ліга Конференцій

1. ДЮСШ-15-1 (Київ)
2. ДЮСШ "Маневичі-2010 дівчата" (Волинська обл.)
3. ФК "Гнівань" (Вінницька обл.)
4. ДЮФК "Чорноморець-2010 дівчата" (Одеса)

Ліга Майстрів

1. "Авангард" (Калинівка, Вінницька обл.)
2. "Клуб ім. Яшина" (Київ)
3. ДЮСШ-7 "Океан" (Дніпро)
4. НФК "Дніпро-2"

Бронзова ліга

1. НФК "Дніпро" 
2. ДЮСШ-15-2 (Київ)
3. ДЮСШ-1 (Київ)

Від організаторів додамо, що найголовнішим здобутком поточного "Christmas Cup" (незалежно від вікової категорії) стало те, що змагання взагалі мають можливість відбуватись. Такий факт - зайвий доказ нашої незламності, а наявність учасників з усієї країни (тим паче у такому масштабному складі) - свідчення нашої єдності. Дякуємо усім причетним за продовження такої крутої Різдвяної історії футболу. Вдячні ЗСУ, що вчергове зібрались разом в українському Львові напередодні Нового року!

ПРЕС-СЛУЖБА СК "ЮАГОЛ"


© 2002 - 2023 SC Uagoal Lviv