Easter Cup "EASTER CUP": другий ігровий день (прямі трансляції)

Easter Cup 28-31.03.2019

 
  • U-10/2009 A

  • U-10/2009 Б

  • U-9/2010 А

  • U-9/2010 Б

  • U-8/2011 А

  • U-8/2011 Б

  • U-7/2012 А

  • U-7/2012 Б

   ІВНПЗ/ПО
Dynamo Lviv-1 Dynamo Lviv-1751120:616
Progress-1 KIEV Progress-1 KIEV742114:714
Sparta-28 Chernivtsi Sparta-28 Chernivtsi631211:910
Dobro Voshod Kyiv Dobro Voshod Kyiv62134:77
Yaguar Kremenchuk Yaguar Kremenchuk62047:136
Chornomorets-2 Odesa Chornomorets-2 Odesa62044:106
   ІВНПЗ/ПО
FC Lviv FC Lviv752020:417
Chornomorets-1 Odesa Chornomorets-1 Odesa 743033:315
Proffiball Khmelnytskyi Proffiball Khmelnytskyi630310:129
Dynamo-2 Lviv Dynamo-2 Lviv620413:136
Chornomorets-3 Odesa Chornomorets-3 Odesa60154:241
Progress-2 Kiev Progress-2 Kiev60152:341
   ІВНПЗ/ПО
Chornomorets-1 Odesa Chornomorets-1 Odesa751133:416
FC Lviv FC Lviv74128:1213
Atlet-2 Kiev Atlet-2 Kiev63127:1110
Premier Niva Vinnitsa Premier Niva Vinnitsa61234:125
Dinaz Vyshhorod Dinaz Vyshhorod61237:95
Chornomorets-2 Odesa Chornomorets-2 Odesa60153:191
   ІВНПЗ/ПО
Niva Vinnytsya Niva Vinnytsya752032:517
Chornomorets-4 Odesa Chornomorets-4 Odesa751121:1016
Chornomorets-3 Odesa Chornomorets-3 Odesa62225:108
Atlet-1 Kiev Atlet-1 Kiev61325:146
Football Kids Kiev Football Kids Kiev61236:125
Dynamo Lviv Dynamo Lviv 610510:233
   ІВНПЗ/ПО
Chornomorets-1 Odesa Chornomorets-1 Odesa751122:516
Dynamo-1 Lviv Dynamo-1 Lviv743015:515
Chornomorets-3 Odesa Chornomorets-3 Odesa62313:69
Dynamo Family Kiev Dynamo Family Kiev62135:97
Chornomorets-5 Odesa Chornomorets-5 Odesa62139:107
Zirka-2 Kiev Zirka-2 Kiev61055:163
   ІВНПЗ/ПО
Football Kids KIev Football Kids KIev750219:715
Chornomorets-4 Odesa Chornomorets-4 Odesa742113:414
Zirka-1 Kiev Zirka-1 Kiev632120:611
Orion Skvyra Orion Skvyra61238:105
Dynamo-2 Lviv Dynamo-2 Lviv61142:254
Chornomorets-2 Odesa Chornomorets-2 Odesa60063:210
   ІВНПЗ/ПО
Champion-1 Kiev Champion-1 Kiev660026:118
Chormomorets Odesa Chormomorets Odesa741215:713
Club Leva Lviv Club Leva Lviv63039:59
Football Kids-2 Kiev Football Kids-2 Kiev630312:89
Zmina-2 Bila cerkva Zmina-2 Bila cerkva60241:272
Dysch Izmayil Dysch Izmayil50144:171
   ІВНПЗ/ПО
Football kids-1 Kiev Football kids-1 Kiev752018:317
Zmina-1 Bila Cerkva Zmina-1 Bila Cerkva842214:514
Champion-2 Kiev Champion-2 Kiev74127:613
Profiball Hmelnickiy Profiball Hmelnickiy62046:126
Ruch Vynnyki Ruch Vynnyki620410:116
Polonne Hmelnycka obl. Polonne Hmelnycka obl.60150:201

"EASTER CUP": другий ігровий день (прямі трансляції)

СК "УАГОЛ" організував прямі трансляції матчів турніру "EASTER CUP", які відбуваються на стадіоні "Сокіл". Під об'єктив наших відеокамер таким чином потраплять колективи хлопців 2009 та 2010 року народження. Нагадаємо, що переглядати пристрасні футбольні баталії, ви матимете змогу безпосередньо на нашому сайті. У верхньому правому кутку сайту є посилання на пряму трансляцію, яка розпочнеться завтра, 30 березня, о 8:00. Закликаємо також усіх підписуватися на наш офіційний канал у мережі YouTube, а також звернути увагу на розклад завтрашніх трансляцій, який також додаємо у цю новину.

Тримаємо руку на пульсі футболу.

Прес-служба СК "УАГОЛ"

 

ПАРТНЕРИ

 

 

МЕНЕДЖЕР

+380967227630 - Віктор Критович

МЕДІА 

+380632528765 - Дідик Володимир

 

Надіслати повідомлення