Easter Cup Easter Cup 2018 завершено

Easter Cup 25-28.03.2018

 
  • U-12/2006 A

  • U-12/2006 Б

  • U-11/2007 А

  • U-11/2007 Б

Easter Cup U-12 2006
   ІВНПЗ/ПО
Dynamo Lviv Dynamo Lviv651019:516
Atlet Kyiv Atlet Kyiv632111:1311
Olimpik Olimpik 530210:59
Olimp Uzhorod Olimp Uzhorod51046:93
CYSS 4 Lviv CYSS 4 Lviv50237:152
Easter Cup U-12 2006
   ІВНПЗ/ПО
Dunaj Izmail Dunaj Izmail640210:312
FC Karpaty Lviv FC Karpaty Lviv631212:810
Shakhtar Pershotravensk Shakhtar Pershotravensk52035:86
Dynamo Lviv-2 Dynamo Lviv-251134:134
Polonne Polonne50326:113
Easter Cup U-11 2007
   ІВНПЗ/ПО
Dynamo Lviv-1 Dynamo Lviv-1650120:415
ATB Dnipro ATB Dnipro631213:710
Victoria Odessa Victoria Odessa531110:610
Shakhtar Pershotravensk Shakhtar Pershotravensk52038:146
Olimp Uzhorod-2 Olimp Uzhorod-250050:160
Easter Cup U-11 2007
   ІВНПЗ/ПО
Ruch Vynnyky Ruch Vynnyky640210:912
Champion Ternopil Champion Ternopil52126:77
Dynamo Lviv-2 Dynamo Lviv-262135:107
Olimp Uzhorod-1 Olimp Uzhorod-1520310:76
Chayka Kyiv Chayka Kyiv52037:96

Easter Cup 29-03.03.2018

 
  • U-10/2008 A

  • U-10/2008 Б

  • U-09/2009 А

  • U-09/2009 Б

  • U-09/2009 В

  • U-08/2010 А

  • U-08/2010 Б

  • U-08/2010 В

  • U-07/2011 А

  • U-07/2011 Б

Easter Cup U-10 2008
   ІВНПЗ/ПО
CYSS 11 Chornomorets-4 CYSS 11 Chornomorets-4751127:1216
FC Levu Lviv FC Levu Lviv641115:213
CYSS 11 Chornomorets-1 CYSS 11 Chornomorets-1640220:1412
Ruch Vynnyky Ruch Vynnyky731320:1010
CYSS 11 Chornomorets-5 CYSS 11 Chornomorets-561148:254
Chayka Kyiv Chayka Kyiv61144:244
Easter Cup U-10 2008
   ІВНПЗ/ПО
FC Karpaty Lviv FC Karpaty Lviv770028:421
CYSS 11 Chornomorets-2 CYSS 11 Chornomorets-2741221:813
Fa Brazil Fa Brazil62137:117
Temp 15 Vinnytsia Temp 15 Vinnytsia61147:194
CYSS 11 Chornomorets-3 CYSS 11 Chornomorets-361056:193
Proffiball Khmelnytskyi Proffiball Khmelnytskyi60246:212
Easter Cup U-09 2009
   ІВНПЗ/ПО
Chayka Vyshgorod Chayka Vyshgorod631217:1210
Chayka Kyiv Chayka Kyiv530215:119
CYSS 11 Chornomorets-1 CYSS 11 Chornomorets-1521214:87
FC Levu Lviv FC Levu Lviv51138:134
CYSS 11 Chornomorets-2 CYSS 11 Chornomorets-250054:270
Easter Cup U-09 2009
   ІВНПЗ/ПО
Fa Brazil Fa Brazil651017:516
Champion Kyiv-1 Champion Kyiv-1540112:412
FC Lider Sofia Kyiv FC Lider Sofia Kyiv51226:55
FC Spartak Melitopol FC Spartak Melitopol 51223:105
Dynamo Lviv Dynamo Lviv50323:83
Easter Cup U-09 2009
   ІВНПЗ/ПО
FC Locomotive Kyiv FC Locomotive Kyiv642031:314
CYSS 11 Chornomorets-3 CYSS 11 Chornomorets-3641137:513
Yaniv Ivano-frankove Yaniv Ivano-frankove52128:177
Champion Kyiv-2 Champion Kyiv-251136:224
CYSS 11 Chornomorets-4 CYSS 11 Chornomorets-440042:330
Easter Cup U-08 2010
   ІВНПЗ/ПО
CYSS 11 Chornomorets CYSS 11 Chornomorets651024:516
Victoria Odessa Victoria Odessa422011:28
Dynamo Lviv-2 Dynamo Lviv-242029:96
Chayka Kyiv Chayka Kyiv41124:44
Druzhba Kyiv Druzhba Kyiv40042:280
Easter Cup U-08 2010
   ІВНПЗ/ПО
FC Lviv FC Lviv623113:109
Atlet Kyiv Atlet Kyiv421112:67
Club Leva Club Leva41215:35
Dunaj Izmail-2 Dunaj Izmail-241125:104
Chayka Vyshgorod Chayka Vyshgorod41038:153
Easter Cup U-08 2010
   ІВНПЗ/ПО
Dunaj Izmail-1 Dunaj Izmail-1651020:516
Dufc Chornomorets Dufc Chornomorets 630311:79
Fa Brazil Fa Brazil42024:126
Balkani Vіnnitska Obl Balkani Vіnnitska Obl41032:53
Dynamo Lviv Dynamo Lviv40041:100
Easter Cup U-07 2011
   ІВНПЗ/ПО
Club Leva Club Leva641125:713
FC Lviv FC Lviv640217:1112
Adrenalin Lutsk-1 Adrenalin Lutsk-1430110:39
FC Spartak Melitopol-2 FC Spartak Melitopol-241033:153
CYSS 11 Chornomorets CYSS 11 Chornomorets40042:170
Easter Cup U-07 2011
   ІВНПЗ/ПО
FC Locomotive Kyiv FC Locomotive Kyiv651043:516
FC Spartak Melitopol-1 FC Spartak Melitopol-1630324:219
Dunaj Izmail-1 Dunaj Izmail-142028:116
Dunaj Izmail-2 Dunaj Izmail-241035:253
Dynamo Lviv Dynamo Lviv 40044:260

Easter Cup 2018 завершено

Карпати Львів - переможець серед команд 2008 року народження!

Локомотив Київ - переможець серед команд 2009 року народження!

ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса - переможець серед команд 2010 року народження!

Клуб Лева Львів - переможець серед команд 2011 року народження!

 

Ось і завершився турнір Easter Cup 2018. Рясний дощ не завадив гравцям показати свої найкращі якості і ми мали змогу побачити багато цікавих матчів.  

2008:

Переможець: Карпати Львів.

Друге місце: ДЮСШ-11 Чорноморець-2.

Третє місце: ДЮСШ-11 Чорноморець-4.

Кращий воротар: Багрій Ростислав (Карпати Львів)

Кращий захисник: Лобанов Ельдар (ДЮСШ-11 Чорноморець-2 Одеса)

Кращий нападник: Черненко Олександр (ДЮСШ-11 Чорноморець-4 Одеса)

Кращий бомбардир: Шелепінський Володимир (Карпати Львів)

Кращий гравець турніру: Білобров Арсеній (ДЮСШ-11 Чорноморець-2 Одеса)

 

2009:

Переможець: Локомотив Київ.

Друге місце: Brazil.

Третє місце: ДЮСШ-11 Чорноморець-3

Кращий воротар: Ткаліч Руслан (Локомотив Київ).

Кращий захисник: Сівак Влад ( Brasil ).

Кращий нападник: Постоленко Микита (Brasil).

Кращий бомбардир: Деде Олександр (ДЮСШ-11 Чорноморець-3 Одеса).

Кращий гравець турніру:  Гололобов Максим (Локомотив Київ).

 

2010

Переможець: ДЮСШ-11 Чорноморець.

Друге місце: ФК Львів.

Третє місце: Дунай-1 Ізмаїл

Кращий воротар: Мартиненко Володимир (Дунай-1 Ізмаїл)

Кращий захисник: Камінський Олександр (ДЮФК Чорноморець)

Кращий нападник: Пилип Ярослав (ФК Львів)

Кращий бомбардир: Петров Ярослав (ДЮСШ-11 Чорноморець)

Кращий гравець турніру: Чебан Артем (ДЮСШ-11 Чорноморець)

 

2011

Переможець: Клуб Лева Львів.

Друге місце: Локомотив Київ.

Третє місце: ФК Львів.

Кращий воротар: Радченко Олександр (Локомотив Київ)

Кращий захисник: Козар Артем  (Клуб Лева)

Кращий нападник: Сорока Артем (Клуб Лева)

Кращий бомбардир: Проценко Кирило (Спартак)

Кращий гравець турніру:Амброз Юрій (ФК Львів)

 

 

ПАРТНЕРИ

 

КОНТАКТИ

 

+380967227630 - Віктор Критович

+380677653552 - Роман Синявський

+380979423025 - Ярослав Біць

Надіслати повідомлення