Easter Cup Підсумки першої частини турніру Easter Cup

Easter Cup 25-28.03.2018

 
  • U-12/2006 A

  • U-12/2006 Б

  • U-11/2007 А

  • U-11/2007 Б

Easter Cup U-12 2006
   ІВНПЗ/ПО
Dynamo Lviv Dynamo Lviv651019:516
Atlet Kyiv Atlet Kyiv632111:1311
Olimpik Olimpik 530210:59
Olimp Uzhorod Olimp Uzhorod51046:93
CYSS 4 Lviv CYSS 4 Lviv50237:152
Easter Cup U-12 2006
   ІВНПЗ/ПО
Dunaj Izmail Dunaj Izmail640210:312
FC Karpaty Lviv FC Karpaty Lviv631212:810
Shakhtar Pershotravensk Shakhtar Pershotravensk52035:86
Dynamo Lviv-2 Dynamo Lviv-251134:134
Polonne Polonne50326:113
Easter Cup U-11 2007
   ІВНПЗ/ПО
Dynamo Lviv-1 Dynamo Lviv-1650120:415
ATB Dnipro ATB Dnipro631213:710
Victoria Odessa Victoria Odessa531110:610
Shakhtar Pershotravensk Shakhtar Pershotravensk52038:146
Olimp Uzhorod-2 Olimp Uzhorod-250050:160
Easter Cup U-11 2007
   ІВНПЗ/ПО
Ruch Vynnyky Ruch Vynnyky640210:912
Champion Ternopil Champion Ternopil52126:77
Dynamo Lviv-2 Dynamo Lviv-262135:107
Olimp Uzhorod-1 Olimp Uzhorod-1520310:76
Chayka Kyiv Chayka Kyiv52037:96

Easter Cup 29-03.03.2018

 
  • U-10/2008 A

  • U-10/2008 Б

  • U-09/2009 А

  • U-09/2009 Б

  • U-09/2009 В

  • U-08/2010 А

  • U-08/2010 Б

  • U-08/2010 В

  • U-07/2011 А

  • U-07/2011 Б

Easter Cup U-10 2008
   ІВНПЗ/ПО
CYSS 11 Chornomorets-4 CYSS 11 Chornomorets-4751127:1216
FC Levu Lviv FC Levu Lviv641115:213
CYSS 11 Chornomorets-1 CYSS 11 Chornomorets-1640220:1412
Ruch Vynnyky Ruch Vynnyky731320:1010
CYSS 11 Chornomorets-5 CYSS 11 Chornomorets-561148:254
Chayka Kyiv Chayka Kyiv61144:244
Easter Cup U-10 2008
   ІВНПЗ/ПО
FC Karpaty Lviv FC Karpaty Lviv770028:421
CYSS 11 Chornomorets-2 CYSS 11 Chornomorets-2741221:813
Fa Brazil Fa Brazil62137:117
Temp 15 Vinnytsia Temp 15 Vinnytsia61147:194
CYSS 11 Chornomorets-3 CYSS 11 Chornomorets-361056:193
Proffiball Khmelnytskyi Proffiball Khmelnytskyi60246:212
Easter Cup U-09 2009
   ІВНПЗ/ПО
Chayka Vyshgorod Chayka Vyshgorod631217:1210
Chayka Kyiv Chayka Kyiv530215:119
CYSS 11 Chornomorets-1 CYSS 11 Chornomorets-1521214:87
FC Levu Lviv FC Levu Lviv51138:134
CYSS 11 Chornomorets-2 CYSS 11 Chornomorets-250054:270
Easter Cup U-09 2009
   ІВНПЗ/ПО
Fa Brazil Fa Brazil651017:516
Champion Kyiv-1 Champion Kyiv-1540112:412
FC Lider Sofia Kyiv FC Lider Sofia Kyiv51226:55
FC Spartak Melitopol FC Spartak Melitopol 51223:105
Dynamo Lviv Dynamo Lviv50323:83
Easter Cup U-09 2009
   ІВНПЗ/ПО
FC Locomotive Kyiv FC Locomotive Kyiv642031:314
CYSS 11 Chornomorets-3 CYSS 11 Chornomorets-3641137:513
Yaniv Ivano-frankove Yaniv Ivano-frankove52128:177
Champion Kyiv-2 Champion Kyiv-251136:224
CYSS 11 Chornomorets-4 CYSS 11 Chornomorets-440042:330
Easter Cup U-08 2010
   ІВНПЗ/ПО
CYSS 11 Chornomorets CYSS 11 Chornomorets651024:516
Victoria Odessa Victoria Odessa422011:28
Dynamo Lviv-2 Dynamo Lviv-242029:96
Chayka Kyiv Chayka Kyiv41124:44
Druzhba Kyiv Druzhba Kyiv40042:280
Easter Cup U-08 2010
   ІВНПЗ/ПО
FC Lviv FC Lviv623113:109
Atlet Kyiv Atlet Kyiv421112:67
Club Leva Club Leva41215:35
Dunaj Izmail-2 Dunaj Izmail-241125:104
Chayka Vyshgorod Chayka Vyshgorod41038:153
Easter Cup U-08 2010
   ІВНПЗ/ПО
Dunaj Izmail-1 Dunaj Izmail-1651020:516
Dufc Chornomorets Dufc Chornomorets 630311:79
Fa Brazil Fa Brazil42024:126
Balkani Vіnnitska Obl Balkani Vіnnitska Obl41032:53
Dynamo Lviv Dynamo Lviv40041:100
Easter Cup U-07 2011
   ІВНПЗ/ПО
Club Leva Club Leva641125:713
FC Lviv FC Lviv640217:1112
Adrenalin Lutsk-1 Adrenalin Lutsk-1430110:39
FC Spartak Melitopol-2 FC Spartak Melitopol-241033:153
CYSS 11 Chornomorets CYSS 11 Chornomorets40042:170
Easter Cup U-07 2011
   ІВНПЗ/ПО
FC Locomotive Kyiv FC Locomotive Kyiv651043:516
FC Spartak Melitopol-1 FC Spartak Melitopol-1630324:219
Dunaj Izmail-1 Dunaj Izmail-142028:116
Dunaj Izmail-2 Dunaj Izmail-241035:253
Dynamo Lviv Dynamo Lviv 40044:260

Підсумки першої частини турніру Easter Cup

Динамо Львів - переможець турніру 2006 р.н!

Динамо Львів - переможець турніру 2007 р.н!

 

Завершилась перша частина щорічного футбольного турніру “Easter Cup”, в якому приймали участь дитячо-юнацькі колективи зі всієї України. Командам не завадили ні похмура погода, ні легкий сніг. Юнаки зуміли продемонструвати високий рівень гри та хорошу фізичну підготовку. Фінал серед команд 2006 р.н видався видовищним та напруженим, спершу обидві команди обмінялись голами, але врешті-решт “Динамо” перемогло “Рух” Винники з рахунком 3:1, завоювавши кубок змагань.  У паралельному матчі 2007 р.н команди старші на рік зійшлися у безкомпромісному двобої. Основний час закінчився з нічийним рахунком 1:1,  долю турніру вирішила серія після-матчевих пенальті, де команда “Динамо” зуміла переграти суперників з рахунком 3:2.

Відповідно, цьогоріч обидва кубки завоювали команди “Динамо” Львів.

 

У групі 2006 року трійка призерів виглядає так:

1 місце: «Динамо Львів»

2 місце: «Атлет Київ»

3 місце: «Карпати Львів»

А у групі 2007 р.н.

1 місце: «Динамо Львів»

2 місце: «Рух Винники»

3 місце: «АТБ Дніпро»

 

U-12/2006:

Найкращий воротар: Стоянов Богдан - “Дунай” Ізмаїл.

Найкращий захисник: Кучерявий Марко - “Динамо” Львів.

Найкращий нападник: Гордон Максим - “Карпати” Львів.

Найкращий бомбардир: Штокал Тарас - “Динамо Львів”

Найкращий гравець: Калюжний Андрій - “Атлет” Київ.

 

U-11/2007:

Найкращий воротар: Демків Мар’ян - “Рух” Винники.

Найкращий захисник: Цигилик Максим - “Динамо-2” Львів.

Найкращий нападник: Савка Мар’ян - “Динамо-1” Львів

Найкращий бомбардир:: Конюченко Єгор - “АТБ” Дніпро.

Найкращий гравець: Левицький Назар - “Рух” Винники.

 

Дякуємо всім за це прекрасне свято футболу, побачимось у другій частині турніру, де за перемогу позмагаються команди 2008, 2009, 2010 та 2011 років народження.

 

ПАРТНЕРИ

 

КОНТАКТИ

 

+380967227630 - Віктор Критович

+380677653552 - Роман Синявський

+380979423025 - Ярослав Біць

Надіслати повідомлення