Easter Cup Easter Cup День другий

Easter Cup 25-28.03.2018

 
  • U-12/2006 A

  • U-12/2006 Б

  • U-11/2007 А

  • U-11/2007 Б

Easter Cup U-12 2006
   ІВНПЗ/ПО
Dynamo Lviv Dynamo Lviv651019:516
Atlet Kyiv Atlet Kyiv632111:1311
Olimpik Olimpik 530210:59
Olimp Uzhorod Olimp Uzhorod51046:93
CYSS 4 Lviv CYSS 4 Lviv50237:152
Easter Cup U-12 2006
   ІВНПЗ/ПО
Dunaj Izmail Dunaj Izmail640210:312
FC Karpaty Lviv FC Karpaty Lviv631212:810
Shakhtar Pershotravensk Shakhtar Pershotravensk52035:86
Dynamo Lviv-2 Dynamo Lviv-251134:134
Polonne Polonne50326:113
Easter Cup U-11 2007
   ІВНПЗ/ПО
Dynamo Lviv-1 Dynamo Lviv-1650120:415
ATB Dnipro ATB Dnipro631213:710
Victoria Odessa Victoria Odessa531110:610
Shakhtar Pershotravensk Shakhtar Pershotravensk52038:146
Olimp Uzhorod-2 Olimp Uzhorod-250050:160
Easter Cup U-11 2007
   ІВНПЗ/ПО
Ruch Vynnyky Ruch Vynnyky640210:912
Champion Ternopil Champion Ternopil52126:77
Dynamo Lviv-2 Dynamo Lviv-262135:107
Olimp Uzhorod-1 Olimp Uzhorod-1520310:76
Chayka Kyiv Chayka Kyiv52037:96

Easter Cup 29-03.03.2018

 
  • U-10/2008 A

  • U-10/2008 Б

  • U-09/2009 А

  • U-09/2009 Б

  • U-09/2009 В

  • U-08/2010 А

  • U-08/2010 Б

  • U-08/2010 В

  • U-07/2011 А

  • U-07/2011 Б

Easter Cup U-10 2008
   ІВНПЗ/ПО
CYSS 11 Chornomorets-4 CYSS 11 Chornomorets-4751127:1216
FC Levu Lviv FC Levu Lviv641115:213
CYSS 11 Chornomorets-1 CYSS 11 Chornomorets-1640220:1412
Ruch Vynnyky Ruch Vynnyky731320:1010
CYSS 11 Chornomorets-5 CYSS 11 Chornomorets-561148:254
Chayka Kyiv Chayka Kyiv61144:244
Easter Cup U-10 2008
   ІВНПЗ/ПО
FC Karpaty Lviv FC Karpaty Lviv770028:421
CYSS 11 Chornomorets-2 CYSS 11 Chornomorets-2741221:813
Fa Brazil Fa Brazil62137:117
Temp 15 Vinnytsia Temp 15 Vinnytsia61147:194
CYSS 11 Chornomorets-3 CYSS 11 Chornomorets-361056:193
Proffiball Khmelnytskyi Proffiball Khmelnytskyi60246:212
Easter Cup U-09 2009
   ІВНПЗ/ПО
Chayka Vyshgorod Chayka Vyshgorod631217:1210
Chayka Kyiv Chayka Kyiv530215:119
CYSS 11 Chornomorets-1 CYSS 11 Chornomorets-1521214:87
FC Levu Lviv FC Levu Lviv51138:134
CYSS 11 Chornomorets-2 CYSS 11 Chornomorets-250054:270
Easter Cup U-09 2009
   ІВНПЗ/ПО
Fa Brazil Fa Brazil651017:516
Champion Kyiv-1 Champion Kyiv-1540112:412
FC Lider Sofia Kyiv FC Lider Sofia Kyiv51226:55
FC Spartak Melitopol FC Spartak Melitopol 51223:105
Dynamo Lviv Dynamo Lviv50323:83
Easter Cup U-09 2009
   ІВНПЗ/ПО
FC Locomotive Kyiv FC Locomotive Kyiv642031:314
CYSS 11 Chornomorets-3 CYSS 11 Chornomorets-3641137:513
Yaniv Ivano-frankove Yaniv Ivano-frankove52128:177
Champion Kyiv-2 Champion Kyiv-251136:224
CYSS 11 Chornomorets-4 CYSS 11 Chornomorets-440042:330
Easter Cup U-08 2010
   ІВНПЗ/ПО
CYSS 11 Chornomorets CYSS 11 Chornomorets651024:516
Victoria Odessa Victoria Odessa422011:28
Dynamo Lviv-2 Dynamo Lviv-242029:96
Chayka Kyiv Chayka Kyiv41124:44
Druzhba Kyiv Druzhba Kyiv40042:280
Easter Cup U-08 2010
   ІВНПЗ/ПО
FC Lviv FC Lviv623113:109
Atlet Kyiv Atlet Kyiv421112:67
Club Leva Club Leva41215:35
Dunaj Izmail-2 Dunaj Izmail-241125:104
Chayka Vyshgorod Chayka Vyshgorod41038:153
Easter Cup U-08 2010
   ІВНПЗ/ПО
Dunaj Izmail Dunaj Izmail651020:516
Dufc Chornomorets Dufc Chornomorets 630311:79
Fa Brazil Fa Brazil42024:126
Balkani Vіnnitska Obl Balkani Vіnnitska Obl41032:53
Dynamo Lviv Dynamo Lviv40041:100
Easter Cup U-07 2011
   ІВНПЗ/ПО
Club Leva Club Leva641125:713
FC Lviv FC Lviv640217:1112
Adrenalin Lutsk-1 Adrenalin Lutsk-1430110:39
FC Spartak Melitopol-2 FC Spartak Melitopol-241033:153
CYSS 11 Chornomorets CYSS 11 Chornomorets40042:170
Easter Cup U-07 2011
   ІВНПЗ/ПО
FC Locomotive Kyiv FC Locomotive Kyiv651043:516
FC Spartak Melitopol-1 FC Spartak Melitopol-1630324:219
Dunaj Izmail-1 Dunaj Izmail-142028:116
Dunaj Izmail-2 Dunaj Izmail-241035:253
Dynamo Lviv Dynamo Lviv 40044:260

Easter Cup День другий

Розклади на завтра, а також огляд другого ігрового дня :

U-12/2006:

У групі А з першого місця вийшла команда “Динамо” Львів - 12 очок, у півфіналі вони зустрінуться з командою “Карпати” Львів, яка зайняли друге місце у групі Б з 7 очками. З другої позиції групи А вийшла команда “Атлет” Київ, набравши 7 очок, їх суперниками у півфіналі стане “Дунай” Ізмаїл, котрі набрали 12 пунктів і очолюють групу Б. 
5-6 місця розіграють між собою клуби “Олімпік” Дніпропетровська область та “Динамо-2” Львів, тобто клуби, які у своїх групах зайняли треті місця. 
За 7-8 місця позмагаються клуби “Олімп” Ужгород і “Шахтар” Першотравенськ, котрі фінішували четвертими, відповідно. 
За 9-10 місця битва буде йти між “СДЮШОР-4” Львів та “Полонне” Хмельницька область.

U-11/2007:

Лідер групи А, команда “Динамо-1” Львів, яка зайняла перше місце, з 9 очками, натрапила на команду з групи Б - “Динамо-2”, які, в свою чергу, набрали 7 пунктів. 
У другому півфіналі позмагаються “АТБ” Дніпро (7 балів) та “Рух” Винники (9 балів). 
5-6 місця розіграють “Вікторія” Одеса і “Олімп-1” Ужгород, так як зайняли треті місця у своїх групах. 
Матч за 7-8 місце відбудеться між командами “Шахтар” Першотравенськ та “Чемпіон” Тернопіль. 
За 9-10 місце зіграють “Олімп-2” Ужгород і “Чайка” Київ.

Увага! Представляємо оновлений розклад та графік автобусів на 28.03.2018.

 

 

 

ПАРТНЕРИ

 

КОНТАКТИ

 

+380967227630 - Віктор Критович

+380677653552 - Роман Синявський

+380979423025 - Ярослав Біць

Надіслати повідомлення