Christmas Cup Перша частина турніру Christmas Cup 2017 завершена

Christmas Cup 13-17.12

 
  • U-11\2006 А

  • U-11\2006 Б

  • U-09\2008 Б

   ІВНПЗ/ПО
Zirka Kyiv Zirka Kyiv871027:122
Livoberezhzhya Livoberezhzhya84048:1612
Olimp Uzhorod Olimp Uzhorod731310:1010
Dunaj Izmail Dunaj Izmail730412:139
Dysch Temp-16 Vinnytsia Dysch Temp-16 Vinnytsia72054:156
FC Karpaty Lviv FC Karpaty Lviv62048:126
SFA Molodijne-1 SFA Molodijne-161145:144
   ІВНПЗ/ПО
Ruch Vynnyky Ruch Vynnyky870135:621
Dynamo Lviv Dynamo Lviv861126:519
Lokomotiva Trnava Lokomotiva Trnava74039:812
Academy V.Vashchuka Academy V.Vashchuka740310:1112
CYSS 26 Kyiv CYSS 26 Kyiv73048:139
Chorne More Chorne More 61055:203
SFA Molodijne-2 SFA Molodijne-260062:250
Christmas Cup U-09/2008
   ІВНПЗ/ПО
Champion Ternopil Champion Ternopil871024:522
Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925 Kharkiv741218:613
Zirka-1 Kyiv Zirka-1 Kyiv841313:1613
CYSS Temp-16 Vinnitsa CYSS Temp-16 Vinnitsa731315:1210
Champion Kyiv-2 Champion Kyiv-2730414:169
MFC Kremin Kremenchyk-2 MFC Kremin Kremenchyk-2611411:254
CYSS 10 Kyiv CYSS 10 Kyiv60065:190

Christmas Cup 18-22.12

 
  • U-14/2003-2004 Б

  • U-12/2005-2006 A

  • U-12/2005-2006 Б

  • U-10/2007-2008 А

  • U-10/2007-2008 Б

  • U-08 2009/2010 Б

   ІВНПЗ/ПО
Arsenal-1 Bila Tserkva Arsenal-1 Bila Tserkva871044:322
CYSS-1 Kryvbas-84 CYSS-1 Kryvbas-84 1052322:2017
CYSS Kalinovka CYSS Kalinovka951327:2016
Arsenal-2 Bila Tserkva Arsenal-2 Bila Tserkva740316:1412
CYSS 1 Kyiv B CYSS 1 Kyiv B822414:218
CYSS Zhovti Vody CYSS Zhovti Vody821522:217
CYSS 1 Kyiv C CYSS 1 Kyiv C81166:354
Fortuna-1 Kyiv Fortuna-1 Kyiv70164:311
Сhristmas Cup U-12 2005/2006
   ІВНПЗ/ПО
CYSS 15 A Kyiv CYSS 15 A Kyiv760120:518
Ruch Vynniky Ruch Vynniky650119:415
Skala Stryi Skala Stryi740317:912
Zirka Kropyvnytskyi Zirka Kropyvnytskyi731311:810
CYSS 21 Kyiv CYSS 21 Kyiv721411:277
Dynamo Fastiv Dynamo Fastiv71159:194
Сhristmas Cup U-12 2005/2006
   ІВНПЗ/ПО
Dynamo Lviv Dynamo Lviv650125:315
Dysch Baryshivka Dysch Baryshivka750219:815
Sparta Kyiv Sparta Kyiv73138:1210
Atletic Odessa Atletic Odessa730410:179
CYSS 15 B Kyiv CYSS 15 B Kyiv710613:183
Fortuna Kyiv Fortuna Kyiv71065:373
Сhristmas Cup U-10 2007/2008
   ІВНПЗ/ПО
Fortuna-2 Kyiv Fortuna-2 Kyiv640221:912
FSC Shkurenko Pavlograd FSC Shkurenko Pavlograd623114:119
DYFC Prometey DYFC Prometey62228:128
CYSS-1 Kryvbas-84 CYSS-1 Kryvbas-84 62227:78
Dynamo-1 Lviv Dynamo-1 Lviv62136:77
Dynamo Fastiv Dynamo Fastiv62137:107
Fortuna-1 Kyiv Fortuna-1 Kyiv62137:147
Сhristmas Cup U-10 2007/2008
   ІВНПЗ/ПО
Voskhod Kyiv Voskhod Kyiv633012:512
Helios Kharkiv Helios Kharkiv633012:812
Dobro Voshod Kyiv Dobro Voshod Kyiv632116:811
Dynamo-2 Lviv Dynamo-2 Lviv63129:610
Atletic Odessa Atletic Odessa61238:105
Sokil Pavlograd Sokil Pavlograd61058:233
CYSS 22 Kyiv CYSS 22 Kyiv60336:113
Сhristmas Cup U-08 2009/2010
   ІВНПЗ/ПО
Torpedo Mykolaiv Torpedo Mykolaiv751134:816
Dynamo Lviv Dynamo Lviv742119:1214
FC Levu Lviv FC Levu Lviv842223:2014
Ruch Vynnyky Ruch Vynnyky731315:1610
Blohina Belanova Vinnytsa Blohina Belanova Vinnytsa 72148:227
Atletic Odessa Atletic Odessa71157:194
Suzirya Svalyava Suzirya Svalyava71068:223

Перша частина турніру Christmas Cup 2017 завершена

Завершилась перша частина турніру Christmas Cup 2017. У всіх групах була надзвичайно висока конкуренція, ніхто не збирався поступатись без бою. Отже, переможці:

U-12/2005: 
Перше місце – "Добро" Київ.

Друге місце - "Locomotiva" Trnava.

Третє місце - "Чемпіон-1" Київ.

Найкращий бомбардир: Денис Лужний ("Динамо" Львів) - 11 голів.


U-11/2006:

Перше місце – "Динамо" Львів.

Друге місце - "Рух" Винники.

Третє місце - "Зірка" Київ.

Найкращий бомбардир: Штокал Тарас ("Динамо" Львів) - 14 голів.

U-10/2007:

Перше місце – "Олімп" Ужгород.

Друге місце - "Атлетик" Одесса.

Третє місце - "Динамо" Львів.

Найкращий бомбардир: Канчій Артур ("Олімп" Ужгород) - 14 голів.

U-09/2008:

Перше місце - "Чемпіон" Тернопіль.

Друге місце - "Леви" Львів.

Третє місце - "Зірка-1" Київ.

Найращий бомбардир: Зелінський Ігор ("Леви" Львів) - 11 голів.

U-08/2009:

Перше місце - "Спарта" Чернівці.

Друге місце - "ДЮСШ Блохіна Бєланова" Вінниця.

Третє місце - "Дніпро-1" Козин.

Найращий бомбардир: Грабенко Павло ("СШ16" Вінниця) - 7 голів.

U-07/2010

Перше місце - "Карпати-2" Львів.

Друге місце - "Карпати-1" Львів.

Третє місце - "Спарта" Чернівці.

Найращий бомбардир: Бойко Михайло ("Карпати-1" Львів) - 21 голів.

Шановні учасники змагань, щиро дякуємо Вам усім за те, що ви приїхали до нас цього року. Ми раді посприяти розвитку дитячо-юнацького футболу в Україні і намагаємось проводити турніри на найвищому рівні.

Також хотілось би подякувати всім, хто допомагав в організації турніру: лікарям, суддям, відеоператорам, фотографам та іншим.

Запрошуємо на майбутні змагання. Ми неодмінно зустрінемось ще!

 

Додати коментар


 

ПАРТНЕРИ

 

КОНТАКТИ

 

+380967227630 - Віктор Критович

+380677653552 - Роман Синявський

+380979423025 - Ярослав Біць

Надіслати повідомлення