Пряма трансляція з спортзалу "СКА"

Christmas Cup 12-16.12.2018

 
  • Документи

  • U-11\2007 А

  • U-11\2007 Б

  • U-10\2008 А

  • U-10\2008 Б

  • U-09\2009

  • U-08\2010

  • U-07\2011

   ІВНПЗ/ПО
Olimp Uzhorod Olimp Uzhorod751123:416
Dynamo Lviv-1 Dynamo Lviv-1741227:813
Dobro Voshod Kyiv Dobro Voshod Kyiv731310:1010
Kremin Kremenchuk Kremin Kremenchuk730411:169
Champion-2 Kyiv Champion-2 Kyiv71247:185
Darnitsya Kyiv Darnitsya Kyiv70165:291
   ІВНПЗ/ПО
Dynamo Lviv-3 Dynamo Lviv-3760115:418
Dynamo Lviv-2 Dynamo Lviv-2751115:516
Fortuna Kalinovka Fortuna Kalinovka741211:1313
Yunist Liubashivka Yunist Liubashivka62136:137
Barsa Sumy Barsa Sumy61233:75
Champion-1 Kyiv Champion-1 Kyiv71151:74
   ІВНПЗ/ПО
FC Karpaty Lviv FC Karpaty Lviv760116:418
Dysch-10 Kyiv Dysch-10 Kyiv750213:715
Premier Niva-1 Vinnitsa Premier Niva-1 Vinnitsa740316:1212
Antares-2 Kyiv Antares-2 Kyiv740312:1112
Karat Kyiv Karat Kyiv72145:107
Yunist Liubashivka Yunist Liubashivka71156:164
   ІВНПЗ/ПО
Antares-1 Kyiv Antares-1 Kyiv751126:816
Dysch-12 Kharkiv Dysch-12 Kharkiv741210:713
Champion Kyiv Champion Kyiv740311:1012
Olimp Uzhorod Olimp Uzhorod72056:166
Kremin Kremenchuk Kremin Kremenchuk71159:184
Premier Niva-2 Vinnitsa Premier Niva-2 Vinnitsa71156:174
   ІВНПЗ/ПО
Dysch Kherson-1 Dysch Kherson-1743021:1115
Blohina Bilanova-2 Blohina Bilanova-2 74037:1012
Dynamo Lviv Dynamo Lviv732214:911
Dysch Kherson-2 Dysch Kherson-2732215:1211
FC Karpaty Lviv FC Karpaty Lviv731314:910
Premier Niva Vinnitsa Premier Niva Vinnitsa 724115:1010
Vulkan Kyiv Vulkan Kyiv71243:95
Blohina Bilanova-1 Blohina Bilanova-1 70253:222
   ІВНПЗ/ПО
Antares-1 Kyiv Antares-1 Kyiv770028:521
FC Karpaty-Progres-1 FC Karpaty-Progres-1741225:1013
FC Lviv FC Lviv741213:913
Blohina Belanova-1 Blohina Belanova-1740316:1012
Dynamo Lviv Dynamo Lviv 731313:1210
Antares-2 Kyiv Antares-2 Kyiv73047:139
Champion Kyiv Champion Kyiv71061:243
Blohina Belanova-2 Blohina Belanova-270162:221
   ІВНПЗ/ПО
Blohina Belanova-1 Blohina Belanova-1770040:121
Blohina Belanova-2 Blohina Belanova-2760120:518
Altair Cherkasy Altair Cherkasy750214:1415
Favorit Boryspil Favorit Boryspil740316:912
Dynamo Lviv Dynamo Lviv 730413:179
Dynamo Lviv-2 Dynamo Lviv-271157:224
Proffiball Khmelnytskyi Proffiball Khmelnytskyi70256:292
Dysch-1 Kyiv Dysch-1 Kyiv70168:271

Christmas Cup 17-21.12.2018

 
  • Документи

  • U-14/2004-2005 A

  • U-14/2004-2005 Б

  • U-12/2006-2007 Б

  • U-12/2006-2007 А

  • U-10/2008-2009 А

  • U-10/2008-2009 Б

  • U-08/2010-2011

   ІВНПЗ/ПО
Dysch 1 Kryvbas 84 KR.RIH Dysch 1 Kryvbas 84 KR.RIH440041:112
Dynamo Lviv-04 Dynamo Lviv-04431032:210
Fortuna Kalinovka Fortuna Kalinovka431019:310
Olimp Uzhorod Olimp Uzhorod42027:256
Dysch-15-2 Kyiv Dysch-15-2 Kyiv30123:141
Dynamo Lviv-05 Dynamo Lviv-0550144:231
Dysch-15-3 Kyiv Dysch-15-3 Kyiv40042:400
   ІВНПЗ/ПО
Energiya Nova Kahovka Energiya Nova Kahovka440020:212
Champion Kyiv-1 Champion Kyiv-1540112:712
Zirochka Kropyvnytskyi Zirochka Kropyvnytskyi33008:19
Dobro Voshod Kyiv Dobro Voshod Kyiv41127:84
Dysch-15-1 Kyiv Dysch-15-1 Kyiv41038:83
Chornomorets Odessa Chornomorets Odessa40131:101
Champion Kyiv-2 Champion Kyiv-240042:220
   ІВНПЗ/ПО
Dysch-22 Kyiv Dysch-22 Kyiv22009:06
SFA Molodijne-2 SFA Molodijne-222009:46
Olevsk Zhytomyrs. Obl Olevsk Zhytomyrs. Obl21016:53
Champion Kyiv-2 Champion Kyiv-221014:43
Sparta-1 Kyiv Sparta-1 Kyiv21013:73
Fakel Mariupol Fakel Mariupol20022:60
Ruch Molodi Bila Tserkva-1 Ruch Molodi Bila Tserkva-120021:80
   ІВНПЗ/ПО
Akademia Vashchuka Kyiv Akademia Vashchuka Kyiv330016:29
Dynamo Lviv Dynamo Lviv330014:69
Proffiball Khmelnytskyi Proffiball Khmelnytskyi320121:76
Champion Kyiv-1 Champion Kyiv-121015:23
SFA Molodijne-1 SFA Molodijne-131026:113
Ruch Molodi Bila Tserkva-2 Ruch Molodi Bila Tserkva-230031:160
Dysch-15 Kyiv Dysch-15 Kyiv30034:230
   ІВНПЗ/ПО
Dynamo Lviv Dynamo Lviv440022:412
Hnivan Vinnytska obl. Hnivan Vinnytska obl.430115:79
Dobro Voshod Kyiv-2 Dobro Voshod Kyiv-243018:39
Zmina Obolon Kyiv Zmina Obolon Kyiv 41038:93
SFA Molodijne SFA Molodijne41034:203
Sparta Kyiv-1 Sparta Kyiv-140043:170
   ІВНПЗ/ПО
Dysch Kaharlyk Kyivska obl. Dysch Kaharlyk Kyivska obl.440028:012
Zmina Obolon Kyiv-2 Zmina Obolon Kyiv-2330017:19
Dobro Voshod Kyiv-1 Dobro Voshod Kyiv-132017:76
Dysch-11 Chornomorets Odesa Dysch-11 Chornomorets Odesa31028:53
DFK Berezniaky Kyivska obl. DFK Berezniaky Kyivska obl.30033:220
Sparta Kyiv-2 Sparta Kyiv-240040:280
   ІВНПЗ/ПО
Zmina Obolon Kyiv-1 Zmina Obolon Kyiv-1440014:212
Dysch 1 Kryvbas 84 KR.RIH Dysch 1 Kryvbas 84 KR.RIH421112:77
Kolos-1 Fastiv Kolos-1 Fastiv32108:37
Zmina Obolon Kyiv-2 Zmina Obolon Kyiv-2411212:104
Dynamo Lviv Dynamo Lviv 41128:134
Fakel Mariupol Fakel Mariupol31115:74
Kolos-2 Fastiv Kolos-2 Fastiv30123:101
Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv30031:110

Пряма трансляція з спортзалу "СКА"

16.12.2017 о 09:00 ранку розпочнеться пряма трансляція зі стадіону "СКА", яка буде освітлювати матчі команд U-12 та U-11. Запрошуємо усіх бажаючих переглянути ігри.

Додати коментар


 

ПАРТНЕРИ

 

КОНТАКТИ

 

+380967227630 - Віктор Критович

+380677653552 - Роман Синявський

+380979423025 - Ярослав Біць

Надіслати повідомлення