ДЮСШ-11 "Чорноморець" (Одеса): представлення учасника "BRASOV INDOOR CUP"

GORONCY POTOK 21-24.10.2018

 
  • GP U-08 2010 A

  • GP U-08 2010 B

  • GP U-08 2010 C

  • Документи GP 2018

   ІВНПЗ/ПО
CSCT Buiucani Moldova CSCT Buiucani Moldova660032:318
Torpedo-1 Mykolaiv Torpedo-1 Mykolaiv650126:615
Dunaj Izmail Dunaj Izmail640213:912
FC Karpaty-Progres-1 Lviv FC Karpaty-Progres-1 Lviv630317:129
Champion-2 Kyiv Champion-2 Kyiv62046:186
CYFC Chernomorets Cher. CYFC Chernomorets Cher.61059:263
FC Karpaty-Progres-2 Lviv FC Karpaty-Progres-2 Lviv60061:300
   ІВНПЗ/ПО
Champion-1 Kyiv Champion-1 Kyiv660036:718
Zimbru Chisinau Moldova Zimbru Chisinau Moldova641125:813
RCOR-BHU Belarus RCOR-BHU Belarus640217:812
FC Locomotive Kyiv FC Locomotive Kyiv631214:710
Club Leva Club Leva62045:176
Torpedo-2 Mykolaiv Torpedo-2 Mykolaiv61053:223
Football Kids Cherkasy Football Kids Cherkasy60062:330
   ІВНПЗ/ПО
Lider-Sofiya Kyiv Lider-Sofiya Kyiv660054:418
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk650114:515
Suzirya Svaliava Suzirya Svaliava631226:710
Atletic Odessa Atletic Odessa630313:199
CS Atletic Straseni Moldova CS Atletic Straseni Moldova612317:155
Dynamo Lviv Dynamo Lviv 611412:264
Munkach Mukachevo Munkach Mukachevo60060:600

BRASOV INDOOR CUP 25-28.10.2018

 
  • BIC U-09 2009 A

  • BIC U-09 2009 B

  • BIC U-09 2009 C

  • BIC U-09 2009 D

  • Документи BIC 2018

   ІВНПЗ/ПО
Atlet-1 Kyiv Atlet-1 Kyiv651016:216
Fa Brazil Fa Brazil650124:315
Stolytsya Kyiv Stolytsya Kyiv641125:613
Dynamo Lviv-1 Dynamo Lviv-1630313:119
FC Kharkiv FC Kharkiv620411:116
Kaskad-2 Brovary Kaskad-2 Brovary61052:353
Chayka-2 Cherkasy Chayka-2 Cherkasy60060:230
   ІВНПЗ/ПО
Kaskad-1 Brovary Kaskad-1 Brovary660025:418
SCYSOR Uzhgorod SCYSOR Uzhgorod650117:315
Chayka-1 Cherkasy Chayka-1 Cherkasy63127:610
Atlet-2 Kyiv Atlet-2 Kyiv621314:147
Avangard Kyiv Avangard Kyiv62139:187
Dynamo Lviv-2 Dynamo Lviv-261146:174
Sparta-28 Chernivtsi Sparta-28 Chernivtsi60065:210
   ІВНПЗ/ПО
Champion Kyiv-1 Champion Kyiv-1651026:316
Antares Kyiv Antares Kyiv650118:215
CYSS-26-1 Kyiv CYSS-26-1 Kyiv640221:612
SCYSOR Mykolaiv SCYSOR Mykolaiv630321:89
CYSS Dunayivtsi CYSS Dunayivtsi621312:157
CYSS 11 Chornomorets-2 CYSS 11 Chornomorets-261053:243
Blohina Belanova Vinnytsa Blohina Belanova Vinnytsa 60062:450
   ІВНПЗ/ПО
FC Locomotive Kyiv FC Locomotive Kyiv650131:515
CYSS 11 Chornomorets-1 CYSS 11 Chornomorets-1641120:713
FC Lviv FC Lviv640219:1212
Sparta Chernivtsi Sparta Chernivtsi631211:910
CYSS-26-2 Kyiv CYSS-26-2 Kyiv61234:135
Brest-Kikkers Bilorus Brest-Kikkers Bilorus61143:264
Champion Kyiv-2 Champion Kyiv-260151:171

ДЮСШ-11 "Чорноморець" (Одеса): представлення учасника "BRASOV INDOOR CUP"

Хоча у Львові ні моря, ні океану немає, "моряки" вирушають змагатись до столиці Галичини одразу двома "кораблями", себто складами. ДЮСШ-11 "Чорноморець" (Одеса) намагатиметься взяти львівські поля на абордаж та в підсумку вивісити переможне вітрило із зображенням власної емблеми.

Усю серйозність намірів "одеситів" на підсумковий успіх підтверджує не тільки їхній факт участі у кваліфікаційному етапі "BRASOV INDOOR CUP" двома командами, а й те, що у кожної з їхніх команд буде окремий наставник. Старші тренер Максим Гоцуляк та Валерій Перекитний стоятимуть за штурвалом "моряків", оминатимуть підступні хвилі, якими будуть сильні опоненти, та зроблять усе для того, щоб завершити турнір поблизу узбережжя "П'єдестал".

Прес-служба СК "УАГОЛ"

 

ПАРТНЕРИ

 

КОНТАКТИ

 

+380967227630 - Віктор Критович

+380677653552 - Роман Синявський

+380979423025 - Ярослав Біць

Надіслати повідомлення