"Атлетік" (Одеса): представлення учасника "GORONCY POTOK CUP"

GORONCY POTOK 21-24.10.2018

 
  • GP U-08 2010 A

  • GP U-08 2010 B

  • GP U-08 2010 C

  • Документи GP 2018

   ІВНПЗ/ПО
CSCT Buiucani Moldova CSCT Buiucani Moldova22009:26
Champion-2 Kyiv Champion-2 Kyiv32016:86
Dunaj Izmail Dunaj Izmail32018:76
FC Karpaty-Progres-1 Lviv FC Karpaty-Progres-1 Lviv320113:56
Torpedo-1 Mykolaiv Torpedo-1 Mykolaiv21016:53
FC Lviv FC Lviv20021:60
CYFC Chernomorets Cher. CYFC Chernomorets Cher.30035:150
   ІВНПЗ/ПО
Zimbru Chisinau Moldova Zimbru Chisinau Moldova330011:29
Champion-1 Kyiv Champion-1 Kyiv220017:46
FC Locomotive Kyiv FC Locomotive Kyiv22009:06
RCOR-BHU Belarus RCOR-BHU Belarus310210:73
Club Leva Club Leva31024:153
Torpedo-2 Mykolaiv Torpedo-2 Mykolaiv30031:120
Football Kids Cherkasy Football Kids Cherkasy20020:120
   ІВНПЗ/ПО
Lider-Sofiya Kyiv Lider-Sofiya Kyiv220026:16
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk22006:26
Suzirya Svaliava Suzirya Svaliava32018:56
Atletic Odessa Atletic Odessa32018:66
CS Atletic Straseni Moldova CS Atletic Straseni Moldova310212:53
Dynamo Lviv Dynamo Lviv 30033:140
Munkach Mukachevo Munkach Mukachevo20020:300

BRASOV INDOOR CUP 25-28.10.2018

 
  • BIC U-09 2009 A

  • BIC U-09 2009 B

  • BIC U-09 2009 C

  • BIC U-09 2009 D

  • Документи BIC 2018

   ІВНПЗ/ПО
Atlet-1 Kyiv Atlet-1 Kyiv00000:00
Chayka-2 Cherkasy Chayka-2 Cherkasy00000:00
Dynamo Lviv-1 Dynamo Lviv-100000:00
Fa Brazil Fa Brazil00000:00
FC Kharkiv FC Kharkiv00000:00
Kaskad-2 Brovary Kaskad-2 Brovary00000:00
Stolytsya Kyiv Stolytsya Kyiv00000:00
   ІВНПЗ/ПО
Atlet-2 Kyiv Atlet-2 Kyiv00000:00
Avangard Kyiv Avangard Kyiv00000:00
Chayka-1 Cherkasy Chayka-1 Cherkasy00000:00
Dynamo Lviv-2 Dynamo Lviv-200000:00
Kaskad-1 Brovary Kaskad-1 Brovary00000:00
SCYSOR Uzhgorod SCYSOR Uzhgorod00000:00
Sparta-28 Chernivtsi Sparta-28 Chernivtsi00000:00
   ІВНПЗ/ПО
Antares Kyiv Antares Kyiv00000:00
Blohina Belanova Vinnytsa Blohina Belanova Vinnytsa 00000:00
Champion Kyiv-1 Champion Kyiv-100000:00
CYSS 11 Chornomorets-2 CYSS 11 Chornomorets-200000:00
CYSS Dunayivtsi CYSS Dunayivtsi00000:00
CYSS-26-1 Kyiv CYSS-26-1 Kyiv00000:00
SCYSOR Mykolaiv SCYSOR Mykolaiv00000:00
   ІВНПЗ/ПО
Brest-Kikkers Bilorus Brest-Kikkers Bilorus00000:00
Champion Kyiv-2 Champion Kyiv-200000:00
CYSS 11 Chornomorets-1 CYSS 11 Chornomorets-100000:00
CYSS-26-2 Kyiv CYSS-26-2 Kyiv00000:00
FC Locomotive Kyiv FC Locomotive Kyiv00000:00
FC Lviv FC Lviv00000:00
Sparta Chernivtsi Sparta Chernivtsi00000:00

"Атлетік" (Одеса): представлення учасника "GORONCY POTOK CUP"

Одеський колектив "Атлетік" наприкінці жовтня у Львові намагатиметься підтвердити усі свої зазіхання на європейські звитяги у кваліфікаційному етапі "GORONCY POTOK CUP". Гості з Південної Пальміри у Львові демонструватимуть свою гарячу та запальну гру і, безперечно, знайдуть своїх прихильників серед вболівальників міста Лева.

"До Львова їдемо виключно з максимальними амбіціями. Намагатимемось гідно захистити честь клубу і міста на престижних змаганнях. Хочемо зайняти найвищі місця у львівському турнірі для того, щоб згодом підкорювати Європу", - зазначив наставник команди "Атлетік" (Одеса) вікової категорії хлопців 2010 року народження Михайло Пензін.

Наостанок варто додати, що команда 2009 року "одеситів" братиме участь в іншому кваліфікаційному турнірі "УАГОЛ", а саме "GORONCY POTOK CUP".

Прес-служба СК "УАГОЛ"

 

ПАРТНЕРИ

 

КОНТАКТИ

 

+380967227630 - Віктор Критович

+380677653552 - Роман Синявський

+380979423025 - Ярослав Біць

Надіслати повідомлення