Кваліфікаційні турніри

Підсумки Brasov Indoor Cup 2017

Турнір Brasov Indoor Cup 2017 завершено!

Переможець – ФК «Зірка» Київ!

1 місце: ФК «Зірка» Київ.

2 місце: «Ніка» Івано-Франківськ.

3 міісце: «Восход» Київ.

Неділя у Львові видалась з рясним дощем, поле, на щастя, витримало, і команди змогли показати свої вміння. Першою парою чвертьфіналу були «Ніка» Івано-Франківськ та ФК «Львів», «Ніка» впевнено вела гру, та перемогла з рахунком 2:0, ставши першим півфіналістом. У другій парі «СДЮШОР» Ужгород вибив одного з фаворитів турніру - «Динамо» Львів з рахунком 3:0. Гра була в цілому рівною, однак «СДЮШОР» краще реалізував свої моменти, та взяв верх. Наступними грали  «Зірка» Київ та «Перша Столиця» Харків. Матч видався надзвичайно напруженим, і отримати перемогу могла як одна команда, так і інша. Але, врешті решт, «Зірка» забила з штрафного, та пройшла далі. Чвертьфінали завершувалися матчем між «Восход» Київ та ФК «Ватутіно», і кращими була команда «Восход».

Першим півфіналом була гра команд «Ніка» та «СДЮШОР», матч проходив в постійній боротьбі на усіх клаптиках поля. «Ніка» вкотре перемогла(4:1), покращивши свою виграшну серію до 8 перемог підряд.

Другим півфіналом відбувся матч між «Зіркою» та командою «Восход», де «Зірка» перемогла з рахунком 3:1.
У матчі за третє місце «Восход» переміг у «СДЮШОР» - 2:0.

Фінал розпочався динамічно. «Ніка» намагалась грати у свою гру, однак «Зірка», застосовуючи високий пресинг, заставляла противника помилятись раз за разом. Команда грала активно застосовуючи фланги, і швидко вириваючись у контратаки. Результат закономірний - 4:0.

Відзнаки:

Найкращий воротар: Голенков Марк, «Зірка» Київ.

Найкращий захисник: Вукста Богдан, «СДЮШОР» Ужгород.

Найкращий нападник: Бугай Тимофій, «Ніка» Івано-Франківськ.

Найкращий гравець: Бойченко Максим, «Восход» Київ.

Найкращий бомбардир: Шуплик Ринат, «Зірка» Київ.

Вибір редакції: «Восход» Київ. Незважаючи на поразку в півфіналі - команда показала зрілий, комбінаційний футбол.

Найрезультативніша команда: «Ніка» Івано-Франківськ – 35 голів.

Наші вітання команді «Зірка» та всім учасникам турніру. До зустрічі на майбутніх турнірах!

2 Тур Brasov Indoor Cup 2017

Закінчився 2 тур кваліфікаційного турніру Brasov Indoor Cup 2017.

Огляд ігрового дня:

Так склалось, що група А виявилась найрівніша: команди розмістились на відстані 1-4 очок одна від одної. «Перша Столиця» Харків лідирує з 12 очками, однак і «Зірка-1» Київ, і ФК «Львів» мають всього на одне очко меньше, і гру в запасі, так що в групі ще далеко не все вирішено. «Прикарпаття» Івано-Франківськ, «СДЮШОР» Ужгород, «Мастер Мяча» Харків та «Динамо-2» Львів втратили шанси на вихід з групи.

Основна інтрига групи Б була в тому, хто займе перше місце: «Динамо-1» Львів чи ФК «Ватутіно». Обидві команди йшли нога в ногу, перемагаючи в кожному матчі, аж поки не зійшлися одна проти одної. В очній дуелі верх взяла команда «Динамо», здобувши перемогу з рахунком 3 – 0, і набравши максимум можливих очок – 18. ФК «Ватутіно» зайняли друге місце, і також успішно вийшла до наступного раунду. На третьому місці знаходиться «СДЮШОР» Ужгород з 9 очками і грою в запасі. «Зірка-2» Київ, «Чемпіон» Тернопіль, «Арсенал» Харків» та «Чемпіон» Київ вийти з групи не спромоглися.

У групі В ситуація схожа, тут «Ніка» Івано-Франківськ та «Восход» Київ не залишали шансів жодній команді. В поєдинку між собою перемогла «Ніка», отож у  неї 18 очок і 15 у ФК «Восход».

«ДЮСШ-1» Хмельницький намагався навязати боротьбу, однак лідерам програв обидва матча, і набрав  12 очок. «Рух» Винники, ФК «Одесса», «Газовик» Донець, «Спартак» Вінниця залишаються за бортом.

Вже завтра нас чекає останній день турніру, а головне - визначення переможця!

1 Тур Bracov Indoor Cup 2017

Розпочався турнір Brasov Indoor Qualification Cup 2017!

Огляд ігрового дня:

Очолює групу «Перша Столиця» Харків, з 7 очками. Щоправда, команда зіграла на один матч більше, ніж переслідувачі: «Львів» та «Зірка-1», у них по 4 очка і гра в запасі. Ще по 4 бали у «Прикарпаття» Івано-Франківськ та «СДЮШОР» Ужгород, однак вони відіграли вже по три гри. Замикають групу «Динамо-1» Львів (1 очко) та «Мастер Мяча» Харків (0 очок).

У групі Б в лідери вирвались «Ватутіно» та «Динамо-1» Львів, вони мають по 9 очок. Судячи з усього, основна боротьба за перше місце буде йти між цими командами, а зважаючи на те, що між собою команди зіграють аж на третій день – нас чекає неабиякий матч. «Зірка-2» Київ займає третю позицію з 4 очками, «СДЮСШОР-1» Ужгород – 3, «Чемпіон» Тернопіль – 2, «Арсенал» Харків – 1, та «Чемпіон» Київ – 0 очок.

Група В радує забивними лідерами: «Ніка» Івано-Франківськ та «Восход» Київ забили 18 та 13 голів за три матчі, в середньому 6 та 4.3 гола за гру, феноменальний показник! На третій позиції з 6 очками знаходиться «ДЮСШ» Хмельницький. Далі – «Одесса», «Рух» Винники, «Газовик» Донець, у всіх по 3 бали. Замикає групу «Спартак» Вінниця.

Отож, турнір розпочався, всі групи доволі рівні, і хто з команд переможе – покаже тільки час.

 

Підсумки Goroncy Potok Cup 2017

Турнір Goroncy Potok Cup 2017 завершено!

Переможець – ФК Локомотив Київ!

А день розпочинався так: до наступного раунду з групи А вийшли «Карпати» Львів, «Чемпіон-1» Київ, а також «Спарта» Чернівці. Групу Б представляли «Прем’єр Нива» Вінниця та «СДЮШОР» Ужгород. А групу В: «Локомотив» Київ, «Лідер Софія» Київ, «Кремінь» Кременчук.
Першою парою чвертьфіналу стали «Локомотив» та «Кремінь», де в дуже напруженому матчі перемогу здобув «Локомотив – 2:1. У другій парі «Карпати» обіграли «Спарту» - 2:0. Третя пара «Чемпіон 1» – «СДЮШОР Ужгород» - 3:1. Четверта «Прем’єр Нива» – «Лідер Софія» - 2:0.
У першому півфіналі зустрілись «Карпати» та «Прем’єр Нива». Перемогу святкувала команда «Карпат» - 1:0. У другому: «Локомотив» Київ та «Чемпіон-1» Київ – 6:0.
Матч за третє місце між «Прем’єр Нива» Вінниця та «Чемпіон-1» Київ видався надзвичайно драматичним. «Прем’єр Нива» вийшла вперед після точного удару з далекої відстані. Часу залишалось мало, але «Чемпіон-1» не опустив руки і зміг відігратись: за декілька хвилин до кінця матчу «Чемпіон-1» зрівняв, а на останніх секундах зміг забити вдруге. Вслід за цим пролунав фінальний свисток, і команда «Чемпіон-1» здобула третє місце турніру. 
Фінал був останньою грою, і логічно, що команди підійшли до нього вже порядком змученими. За грою Карпат та Локомотива спостерігали близько сотні глядачів, забезпечуючи підтримку обом командам. На полі були дві рівні команди, і весь матч проходив у боротьбі. Основний час завершився з рахунком 0:0, і команди вийшли на пробиття пенальті, де «Локомотив» був точнішим і заслужено переміг.

Турнір завершився і переможці були нагороджені кубками та пам’ятними грамотами.

Відзнаки: 
Кращий воротар: Ткаліч Руслан, «Локомотив». 
Кращий захисник: Коваль Егор, «Прем’єр Нива-1». 
Кращий нападник: Величко Іван, «Чемпіон-1». 
Кращий бомбардир: Зінько Юстин, «Карпати»
Кращий гравець турніру: Гурін Назар, «Локомотив».
Вибір редакції: Гетьманов Захар, «Прем’єр Нива-1». Захисників не часто відзначають, однак цей хлопчина своє діло знає: прекрасна гра на своїй позиції(всього 3 пропущених гола у Прем’єр Ниви-1 за всі матчі), хороше бачення поля, взаємодія з партнерами, добре поставлений удар з любої дистанції, а також декілька голів на всіх стадіях турніру. 
Найрезультативніша команда: ФК «Карпати» Львів: 29 забитих м’ячів.

Дякуємо гравцям за цікаві ігри, а вболівальникам за атмосферу на стадіонах. До зустрічі!

 

Календар, 3-тур

Шановні учасники та гості, запрошуємо ознайомитись з календарем на 25.10.2017.

Сторінка 1 з 2

 

ПАРТНЕРИ

 

КОНТАКТИ

 

+380967227630 - Віктор Критович

+380677653552 - Роман Синявський

+380979423025 - Ярослав Біць

Надіслати повідомлення