Результати
Christmas Cup U-13 25-28.12.14 Сезон 2014
Результати - 27.12.2014 (27.12.2014) Обрати тур:

27.12.2014
ГРУПА А ELEKTRON-1  08:30    LVFC Lviv-YAFC Yashina-1 Kyiv3:3
ГРУПА Б ELEKTRON-1  08:30    FCLFC Locomotive-1 Lviv-D22CYSS 22 Kyiv2:1
ГРУПА А ELEKTRON-1  09:10    TTCYSS Temp-1 Ternovka-MMKCJSS Master Myacha Kharkiv3:3
ГРУПА Б ELEKTRON-1  09:10    CKKCYSS Champion Kyiv-PKParma Kyiv2:1
ГРУПА А ELEKTRON-1  09:50    DKFC Darnitsa Kyiv-YAFC Yashina-1 Kyiv0:6
ГРУПА Б ELEKTRON-1  09:50    YAFC Yashina-2 Kyiv-D22CYSS 22 Kyiv3:4
ГРУПА А ELEKTRON-1  10:30    LVFC Lviv-MMKCJSS Master Myacha Kharkiv6:3
ГРУПА Б ELEKTRON-1  10:30    FCLFC Locomotive-1 Lviv-PKParma Kyiv6:0
ГРУПА А ELEKTRON-1  11:10    TTCYSS Temp-1 Ternovka-DKFC Darnitsa Kyiv3:2
ГРУПА Б ELEKTRON-1  11:10    CKKCYSS Champion Kyiv-YAFC Yashina-2 Kyiv8:0
ГРУПА А/ГРУПА Б ELEKTRON-1  12:00    DKFC Darnitsa Kyiv-YAFC Yashina-2 Kyiv2:1
ГРУПА А/ГРУПА Б ELEKTRON-1  12:00    MMKCJSS Master Myacha Kharkiv-PKParma Kyiv11:2
ГРУПА А/ГРУПА Б ELEKTRON-1  12:40    TTCYSS Temp-1 Ternovka-D22CYSS 22 Kyiv5:1
ГРУПА А/ГРУПА Б ELEKTRON-1  12:40    LVFC Lviv-CKKCYSS Champion Kyiv5:1
ГРУПА В ELEKTRON-1  13:20    OLFC Opir-1 Lviv-BRCYSS Boryspil2:4
ГРУПА В ELEKTRON-1  13:20    GSKFC Girnyk Sport Komsomolsk-CVFC Chayka Vyshgorod3:0
ГРУПА В ELEKTRON-1  14:00    LKACJSS Lybotin-1 Kharkivska obl.-BRCYSS Boryspil2:3
ГРУПА В ELEKTRON-1  14:00    OLFC Opir-1 Lviv-CVFC Chayka Vyshgorod4:1
ГРУПА В ELEKTRON-1  14:40    LKACJSS Lybotin-1 Kharkivska obl.-GSKFC Girnyk Sport Komsomolsk0:6
ГРУПА Г ELEKTRON-1  14:40    OLFC Opir-2 Lviv-SKKOLISP Shturm Kostopil0:6
ГРУПА Г ELEKTRON-1  15:20    LKBCJSS Lybotin-2 Kharkivska obl.-C11CYSS 11 Kharkiv10:2
ГРУПА Г ELEKTRON-1  15:20    KOCYSS Krasni Okna-SKKOLISP Shturm Kostopil1:2
ГРУПА Г ELEKTRON-1  16:00    OLFC Opir-2 Lviv-C11CYSS 11 Kharkiv2:2
ГРУПА Г ELEKTRON-1  16:00    LKBCJSS Lybotin-2 Kharkivska obl.-KOCYSS Krasni Okna4:1
Показати інформацію ГРУПА В/ГРУПА Г ELEKTRON-1  17:40    CVFC Chayka Vyshgorod-OLFC Opir-2 Lviv1:1 Звіт гри
ГРУПА В/ГРУПА Г ELEKTRON-1  17:40    LKACJSS Lybotin-1 Kharkivska obl.-C11CYSS 11 Kharkiv6:3
ГРУПА В/ГРУПА Г ELEKTRON-1  18:20    OLFC Opir-1 Lviv-KOCYSS Krasni Okna0:4
ГРУПА В/ГРУПА Г ELEKTRON-1  18:20    BRCYSS Boryspil-LKBCJSS Lybotin-2 Kharkivska obl.1:6

« Минулий ігровий день   01 02 03   Наступний ігровий день »
Турнірна таблиця

ГРУПА А
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 (2) LV FC Lviv 26:11  11 
2 (1) YA FC Yashina-1 Kyiv 23:5  10 
3 (4) TT CYSS Temp-1 Ternovka 13:12 
4 (3) MMK CJSS Master Myacha Kharkiv 25:21 
5 (5) DK FC Darnitsa Kyiv 6:26 

ГРУПА Б
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 (1) FCL FC Locomotive-1 Lviv 26:2  12 
2 (2) CK KCYSS Champion Kyiv 15:15 
3 (3) D22 CYSS 22 Kyiv 15:15 
4 (4) PK Parma Kyiv 11:26 
5 (5) YA FC Yashina-2 Kyiv 6:33 

ГРУПА В
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 (1) GSK FC Girnyk Sport Komsomolsk 16:1  12 
2 (3) BR CYSS Boryspil 13:14 
3 (2) OL FC Opir-1 Lviv 11:15 
4 (4) LKA CJSS Lybotin-1 Kharkivska obl. 17:18 
5 (5) CV FC Chayka Vyshgorod 6:21 

ГРУПА Г
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 (2) SK KOLISP Shturm Kostopil 17:5  12 
2 (3) LKB CJSS Lybotin-2 Kharkivska obl. 33:7  12 
3 (1) KO CYSS Krasni Okna 15:7 
4 (5) OL FC Opir-2 Lviv 4:24 
5 (4) C11 CYSS 11 Kharkiv 9:29 



« Минулий ігровий день   01 02 03   Наступний ігровий день »
 

ПАРТНЕРИ

 

КОНТАКТИ

 

+380967227630 - Віктор Критович

+380677653552 - Роман Синявський

+380979423025 - Ярослав Біць

Надіслати повідомлення