Результати
BRASOV INDOOR CUP U-09 2007 Сезон 2016
Результати - 30.10.2016 (30.10.2016) Обрати тур:

30.10.2016
ГРУПА-А SKA-1  09:28    COChornomorets-1 Odesa-FCLFC Locomotive Lviv3:1
Показати інформацію ГРУПА-А SKA-2  09:29    ZOKZmina Obolon Kyiv-HTZHTZ KharkivX:0 Звіт гри
ГРУПА-А SKA-3  09:30    BBCYSS Blohina Bilanova-2 Vinnytsia-KPLProgres Lviv0:1
ГРУПА-А SKA-4  09:31    T15Temp 15 Vinnytsia-C15CYSS 15 Kyiv1:3
ГРУПА-Б SKA-1  09:58    COChornomorets-2 Odesa-OLFC Opir Lviv3:0
ГРУПА-Б SKA-2  09:59    CKChayka-2 Kyiv-ALAdrenalin Lutsk0:6
ГРУПА-Б SKA-3  10:00    ZUZinedine-1 Uzhgorod-RVRuch Vynnyky1:1
ГРУПА-Б SKA-4  10:01    TVTemp Vinnytsia-PKPeremogets Kyiv0:4
ГРУПА-B SKA-1  10:28    BBCYSS Blohina Bilanova-1 Vinnytsia -TMTorpedo Mykolaiv3:0
ГРУПА-B SKA-2  10:29    DKDinamik Kyiv-CTChampion Ternopil4:0
ГРУПА-B SKA-3  10:30    ZUZinedine-2 Uzhgorod-FKLFC Karpaty Lviv0:2
ГРУПА-B SKA-4  10:31    CKChayka-1 Kyiv-KDCYSS Kolos Donetska obl.0:0
Показати інформацію ГРУПА-B/ГРУПА-А SKA-1  11:13    FKLFC Karpaty Lviv-COChornomorets-1 Odesa4:1 Звіт гри
Показати інформацію ГРУПА-Б/ГРУПА-А SKA-2  11:14    ALAdrenalin Lutsk-C15CYSS 15 Kyiv3:2 Звіт гри
Показати інформацію ГРУПА-B/ГРУПА-Б SKA-3  11:15    CKChayka-1 Kyiv-ZUZinedine-1 Uzhgorod2:1 Звіт гри
Показати інформацію ГРУПА-B/ГРУПА-Б SKA-4  11:16    BBCYSS Blohina Bilanova-1 Vinnytsia -RVRuch Vynnyky2:0 Звіт гри
Показати інформацію ГРУПА-B/ГРУПА-Б SKA-1  12:00    FKLFC Karpaty Lviv-ALAdrenalin Lutsk0:0 (3:1) Звіт гри
Показати інформацію ГРУПА-B SKA-2  12:01    CKChayka-1 Kyiv-BBCYSS Blohina Bilanova-1 Vinnytsia 1:1 (3:2) Звіт гри
Показати інформацію ГРУПА-Б/ГРУПА-B SKA-1  12:45    ALAdrenalin Lutsk-BBCYSS Blohina Bilanova-1 Vinnytsia 2:3 Звіт гри
Показати інформацію ГРУПА-B SKA-2  12:46    FKLFC Karpaty Lviv-CKChayka-1 Kyiv1:3 Звіт гри

« Минулий ігровий день   01 02 03
Турнірна таблиця

ГРУПА-B
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 (1) BB CYSS Blohina Bilanova-1 Vinnytsia 10  25:5  26 
2 (2) CK Chayka-1 Kyiv 10  23:7  21 
3 (3) FKL FC Karpaty Lviv 10  15:9  19 
4 (4) TM Torpedo Mykolaiv 8:5  11 
5 (5) KD CYSS Kolos Donetska obl. 6:5 
6 (7) DK Dinamik Kyiv 6:7 
7 (6) ZU Zinedine-2 Uzhgorod 4:13 
8 (8) CT Champion Ternopil 0:29 

ГРУПА-А
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 (1) CO Chornomorets-1 Odesa 13:9  19 
2 (2) C15 CYSS 15 Kyiv 18:7  16 
3 (3) T15 Temp 15 Vinnytsia 10:11  11 
4 (4) FCL FC Locomotive Lviv 6:12  11 
5 (5) BB CYSS Blohina Bilanova-2 Vinnytsia 6:6  10 
6 (6) KPL Progres Lviv 5:7 
7 (7) HTZ HTZ Kharkiv 4:14 
8 (8) ZOK Zmina Obolon Kyiv 0:0 

ГРУПА-Б
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 (1) ZU Zinedine-1 Uzhgorod 27:6  19 
2 (2) RV Ruch Vynnyky 17:5  19 
3 (3) AL Adrenalin Lutsk 10  34:17  17 
4 (4) PK Peremogets Kyiv 14:6  13 
5 (5) CK Chayka-2 Kyiv 9:20 
6 (6) TV Temp Vinnytsia 4:23 
7 (7) CO Chornomorets-2 Odesa 7:16 
8 (8) OL FC Opir Lviv 3:25 


Ваша команда 

« Минулий ігровий день   01 02 03
 

ПАРТНЕРИ

 

КОНТАКТИ

 

+380967227630 - Віктор Критович

+380677653552 - Роман Синявський

+380979423025 - Ярослав Біць

Надіслати повідомлення