Результати

Сезон 2018


ГРУПА-A
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 CH2 Champion-2 Kyiv 0:0 
- CBM CSCT Buiucani Moldova 0:0 
- CHE CYFC Chernomorets Cher. 0:0 
- DI Dunaj Izmail 0:0 
- KPL FC Karpaty-Progres Lviv 0:0 
- FCL FC Lviv 0:0 
- T1M Torpedo-1 Mykolaiv 0:0 
ГРУПА-B
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 CHA Champion-1 Kyiv 0:0 
- CL Club Leva 0:0 
- LK FC Locomotive Kyiv 0:0 
- KID Football Kids Cherkasy 0:0 
- BHU RCOR-BHU Belarus 0:0 
- T2M Torpedo-2 Mykolaiv 0:0 
- ZIM Zimbru Chisinau Moldova 0:0 
ГРУПА-C
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 AO Atletic Odessa 0:0 
- STR CS Atletic Straseni Moldova 0:0 
- DL Dynamo Lviv 0:0 
- SOF Lider-Sofiya Kyiv 0:0 
- KRE MFC Kremin Kremenchuk 0:0 
- MUK Munkach Mukachevo 0:0 
- SS Suzirya Svaliava 0:0 
22.10.2018
ГРУПА-A Sokil-1  09:00    T1MTorpedo-1 Mykolaiv-CBMCSCT Buiucani Moldova-:-
ГРУПА-A Sokil-2  09:00    DIDunaj Izmail-KPLFC Karpaty-Progres Lviv-:-
ГРУПА-A Sokil-3  09:00    CHECYFC Chernomorets Cher.-CH2Champion-2 Kyiv-:-
ГРУПА-B Sokil-1  09:40    KIDFootball Kids Cherkasy-LKFC Locomotive Kyiv-:-
ГРУПА-B Sokil-2  09:40    T2MTorpedo-2 Mykolaiv-CLClub Leva-:-
ГРУПА-B Sokil-3  09:40    ZIMZimbru Chisinau Moldova-BHURCOR-BHU Belarus-:-
ГРУПА-A Sokil-1  10:20    KPLFC Karpaty-Progres Lviv-FCLFC Lviv-:-
ГРУПА-A Sokil-3  10:20    CH2Champion-2 Kyiv-T1MTorpedo-1 Mykolaiv-:-
ГРУПА-A Sokil-2  10:20    DIDunaj Izmail-CHECYFC Chernomorets Cher.-:-
ГРУПА-B Sokil-1  11:00    CLClub Leva-CHAChampion-1 Kyiv-:-
ГРУПА-B Sokil-2  11:00    T2MTorpedo-2 Mykolaiv-ZIMZimbru Chisinau Moldova-:-
ГРУПА-B Sokil-3  11:00    BHURCOR-BHU Belarus-KIDFootball Kids Cherkasy-:-
ГРУПА-C Sokil-1  11:40    MUKMunkach Mukachevo-SOFLider-Sofiya Kyiv-:-
ГРУПА-C Sokil-2  11:40    SSSuzirya Svaliava-DLDynamo Lviv -:-
ГРУПА-C Sokil-3  11:40    AOAtletic Odessa-STRCS Atletic Straseni Moldova-:-
ГРУПА-A Sokil-1  12:20    DIDunaj Izmail-CBMCSCT Buiucani Moldova-:-
ГРУПА-A Sokil-3  12:20    FCLFC Lviv-CH2Champion-2 Kyiv-:-
ГРУПА-A Sokil-2  12:20    CHECYFC Chernomorets Cher.-KPLFC Karpaty-Progres Lviv-:-
ГРУПА-C Sokil-1  13:00    DLDynamo Lviv -KREMFC Kremin Kremenchuk-:-
ГРУПА-C Sokil-2  13:00    SSSuzirya Svaliava-AOAtletic Odessa-:-
ГРУПА-C Sokil-3  13:00    STRCS Atletic Straseni Moldova-MUKMunkach Mukachevo-:-
ГРУПА-B Sokil-1  13:40    T2MTorpedo-2 Mykolaiv-LKFC Locomotive Kyiv-:-
ГРУПА-B Sokil-2  13:40    ZIMZimbru Chisinau Moldova-CLClub Leva-:-
ГРУПА-B Sokil-3  13:40    CHAChampion-1 Kyiv-BHURCOR-BHU Belarus-:-
ГРУПА-C Sokil-1  14:20    SSSuzirya Svaliava-SOFLider-Sofiya Kyiv-:-
ГРУПА-C Sokil-2  14:20    AOAtletic Odessa-DLDynamo Lviv -:-
ГРУПА-C Sokil-3  14:20    KREMFC Kremin Kremenchuk-STRCS Atletic Straseni Moldova-:-
23.10.2018
ГРУПА-A Sokil-1  09:00    FCLFC Lviv-T1MTorpedo-1 Mykolaiv-:-
ГРУПА-A Sokil-2  09:00    CBMCSCT Buiucani Moldova-CHECYFC Chernomorets Cher.-:-
ГРУПА-A Sokil-3  09:00    KPLFC Karpaty-Progres Lviv-CH2Champion-2 Kyiv-:-
ГРУПА-B Sokil-1  09:40    CHAChampion-1 Kyiv-KIDFootball Kids Cherkasy-:-
ГРУПА-B Sokil-2  09:40    LKFC Locomotive Kyiv-ZIMZimbru Chisinau Moldova-:-
ГРУПА-B Sokil-3  09:40    CLClub Leva-BHURCOR-BHU Belarus-:-
ГРУПА-A Sokil-1  10:20    CBMCSCT Buiucani Moldova-FCLFC Lviv-:-
ГРУПА-A Sokil-2  10:20    DIDunaj Izmail-CH2Champion-2 Kyiv-:-
ГРУПА-A Sokil-3  10:20    KPLFC Karpaty-Progres Lviv-T1MTorpedo-1 Mykolaiv-:-
ГРУПА-B Sokil-1  11:00    LKFC Locomotive Kyiv-CHAChampion-1 Kyiv-:-
ГРУПА-B Sokil-2  11:00    T2MTorpedo-2 Mykolaiv-BHURCOR-BHU Belarus-:-
ГРУПА-B Sokil-3  11:00    CLClub Leva-KIDFootball Kids Cherkasy-:-
ГРУПА-C Sokil-1  11:40    KREMFC Kremin Kremenchuk-MUKMunkach Mukachevo-:-
ГРУПА-C Sokil-2  11:40    SOFLider-Sofiya Kyiv-AOAtletic Odessa-:-
ГРУПА-C Sokil-3  11:40    DLDynamo Lviv -STRCS Atletic Straseni Moldova-:-
ГРУПА-A Sokil-1  12:20    DIDunaj Izmail-FCLFC Lviv-:-
ГРУПА-A Sokil-2  12:20    KPLFC Karpaty-Progres Lviv-CBMCSCT Buiucani Moldova-:-
ГРУПА-A Sokil-3  12:20    CHECYFC Chernomorets Cher.-T1MTorpedo-1 Mykolaiv-:-
ГРУПА-C Sokil-1  13:00    SOFLider-Sofiya Kyiv-KREMFC Kremin Kremenchuk-:-
ГРУПА-C Sokil-2  13:00    SSSuzirya Svaliava-STRCS Atletic Straseni Moldova-:-
ГРУПА-C Sokil-3  13:00    DLDynamo Lviv -MUKMunkach Mukachevo-:-
ГРУПА-B Sokil-1  13:40    T2MTorpedo-2 Mykolaiv-CHAChampion-1 Kyiv-:-
ГРУПА-B Sokil-2  13:40    CLClub Leva-LKFC Locomotive Kyiv-:-
ГРУПА-B Sokil-3  13:40    ZIMZimbru Chisinau Moldova-KIDFootball Kids Cherkasy-:-
ГРУПА-C Sokil-1  14:20    SSSuzirya Svaliava-KREMFC Kremin Kremenchuk-:-
ГРУПА-C Sokil-2  14:20    DLDynamo Lviv -SOFLider-Sofiya Kyiv-:-
ГРУПА-C Sokil-3  14:20    AOAtletic Odessa-MUKMunkach Mukachevo-:-

ГРУПА-A
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 ATL Atlet-1 Kyiv 0:0 
- CHA Chayka-2 Cherkasy 0:0 
- DL Dynamo Lviv-1 0:0 
- FB Fa Brazil 0:0 
- KHA FC Kharkiv 0:0 
- KAS Kaskad-2 Brovary 0:0 
- STO Stolytsya Kyiv 0:0 
ГРУПА-B
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 ATL Atlet-2 Kyiv 0:0 
- AVA Avangard Kyiv 0:0 
- CHA Chayka-1 Cherkasy 0:0 
- DL Dynamo Lviv-2 0:0 
- KAS Kaskad-1 Brovary 0:0 
- UZH SCYSOR Uzhgorod 0:0 
- SPA Sparta-28 Chernivtsi 0:0 
ГРУПА-C
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 ANT Antares Kyiv 0:0 
- BB Blohina Belanova Vinnytsa 0:0 
- CK Champion Kyiv-1 0:0 
- CO2 CYSS 11 Chornomorets-2 0:0 
- DUN CYSS Dunayivtsi 0:0 
- C26 CYSS-26-1 Kyiv 0:0 
- MYK SCYSOR Mykolaiv 0:0 
ГРУПА-D
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 BRE Brest-Kikkers Bilorus 0:0 
- CK2 Champion Kyiv-2 0:0 
- CO1 CYSS 11 Chornomorets-1 0:0 
- C26 CYSS-26-2 Kyiv 0:0 
- LK FC Locomotive Kyiv 0:0 
- LV FC Lviv 0:0 
- SC Sparta Chernivtsi 0:0 
26.10.2018
ГРУПА-A Sokil-1  09:00    ATLAtlet-1 Kyiv-DLDynamo Lviv-1-:-
ГРУПА-A Sokil-2  09:00    CHAChayka-2 Cherkasy-STOStolytsya Kyiv-:-
ГРУПА-A Sokil-3  09:00    KHAFC Kharkiv-FBFa Brazil-:-
ГРУПА-B Sokil-1  09:35    ATLAtlet-2 Kyiv-DLDynamo Lviv-2-:-
ГРУПА-B Sokil-2  09:35    CHAChayka-1 Cherkasy-AVAAvangard Kyiv-:-
ГРУПА-B Sokil-3  09:35    UZHSCYSOR Uzhgorod-SPASparta-28 Chernivtsi-:-
ГРУПА-A Sokil-1  10:10    ATLAtlet-1 Kyiv-CHAChayka-2 Cherkasy-:-
ГРУПА-A Sokil-2  10:10    DLDynamo Lviv-1-KASKaskad-2 Brovary-:-
ГРУПА-A Sokil-3  10:10    STOStolytsya Kyiv-KHAFC Kharkiv-:-
ГРУПА-B Sokil-1  10:45    ATLAtlet-2 Kyiv-CHAChayka-1 Cherkasy-:-
ГРУПА-B Sokil-2  10:45    DLDynamo Lviv-2-KASKaskad-1 Brovary-:-
ГРУПА-B Sokil-3  10:45    AVAAvangard Kyiv-UZHSCYSOR Uzhgorod-:-
ГРУПА-A Sokil-1  11:20    ATLAtlet-1 Kyiv-FBFa Brazil-:-
ГРУПА-A Sokil-2  11:20    CHAChayka-2 Cherkasy-DLDynamo Lviv-1-:-
ГРУПА-A Sokil-3  11:20    KASKaskad-2 Brovary-STOStolytsya Kyiv-:-
ГРУПА-B Sokil-1  11:55    ATLAtlet-2 Kyiv-SPASparta-28 Chernivtsi-:-
ГРУПА-B Sokil-2  11:55    CHAChayka-1 Cherkasy-DLDynamo Lviv-2-:-
ГРУПА-B Sokil-3  11:55    KASKaskad-1 Brovary-AVAAvangard Kyiv-:-
ГРУПА-C Sokil-1  12:30    CO2CYSS 11 Chornomorets-2-DUNCYSS Dunayivtsi-:-
ГРУПА-C Sokil-2  12:30    BBBlohina Belanova Vinnytsa -C26CYSS-26-1 Kyiv-:-
ГРУПА-C Sokil-3  12:30    ANTAntares Kyiv-CKChampion Kyiv-1-:-
ГРУПА-D Sokil-1  13:05    CO1CYSS 11 Chornomorets-1-LVFC Lviv-:-
ГРУПА-D Sokil-2  13:05    SCSparta Chernivtsi-C26CYSS-26-2 Kyiv-:-
ГРУПА-D Sokil-3  13:05    BREBrest-Kikkers Bilorus-CK2Champion Kyiv-2-:-
ГРУПА-C Sokil-1  13:40    CO2CYSS 11 Chornomorets-2-BBBlohina Belanova Vinnytsa -:-
ГРУПА-C Sokil-2  13:40    DUNCYSS Dunayivtsi-MYKSCYSOR Mykolaiv-:-
ГРУПА-C Sokil-3  13:40    C26CYSS-26-1 Kyiv-ANTAntares Kyiv-:-
ГРУПА-D Sokil-1  14:15    CO1CYSS 11 Chornomorets-1-SCSparta Chernivtsi-:-
ГРУПА-D Sokil-2  14:15    LVFC Lviv-LKFC Locomotive Kyiv-:-
ГРУПА-D Sokil-3  14:15    C26CYSS-26-2 Kyiv-BREBrest-Kikkers Bilorus-:-
ГРУПА-C Sokil-1  14:50    CO2CYSS 11 Chornomorets-2-CKChampion Kyiv-1-:-
ГРУПА-C Sokil-2  14:50    BBBlohina Belanova Vinnytsa -DUNCYSS Dunayivtsi-:-
ГРУПА-C Sokil-3  14:50    MYKSCYSOR Mykolaiv-C26CYSS-26-1 Kyiv-:-
ГРУПА-D Sokil-1  15:25    CO1CYSS 11 Chornomorets-1-CK2Champion Kyiv-2-:-
ГРУПА-D Sokil-2  15:25    SCSparta Chernivtsi-LVFC Lviv-:-
ГРУПА-D Sokil-3  15:25    LKFC Locomotive Kyiv-C26CYSS-26-2 Kyiv-:-
27.10.2018
ГРУПА-A Sokil-1  08:00    KASKaskad-2 Brovary-KHAFC Kharkiv-:-
ГРУПА-A Sokil-2  08:00    FBFa Brazil-CHAChayka-2 Cherkasy-:-
ГРУПА-A Sokil-3  08:00    DLDynamo Lviv-1-STOStolytsya Kyiv-:-
ГРУПА-B Sokil-1  08:35    KASKaskad-1 Brovary-UZHSCYSOR Uzhgorod-:-
ГРУПА-B Sokil-2  08:35    SPASparta-28 Chernivtsi-CHAChayka-1 Cherkasy-:-
ГРУПА-B Sokil-3  08:35    DLDynamo Lviv-2-AVAAvangard Kyiv-:-
ГРУПА-A Sokil-1  09:10    FBFa Brazil-KASKaskad-2 Brovary-:-
ГРУПА-A Sokil-2  09:10    ATLAtlet-1 Kyiv-STOStolytsya Kyiv-:-
ГРУПА-A Sokil-3  09:10    DLDynamo Lviv-1-KHAFC Kharkiv-:-
ГРУПА-B Sokil-1  09:45    SPASparta-28 Chernivtsi-KASKaskad-1 Brovary-:-
ГРУПА-B Sokil-2  09:45    ATLAtlet-2 Kyiv-AVAAvangard Kyiv-:-
ГРУПА-B Sokil-3  09:45    DLDynamo Lviv-2-UZHSCYSOR Uzhgorod-:-
ГРУПА-A Sokil-1  10:20    ATLAtlet-1 Kyiv-KASKaskad-2 Brovary-:-
ГРУПА-A Sokil-2  10:20    DLDynamo Lviv-1-FBFa Brazil-:-
ГРУПА-A Sokil-3  10:20    CHAChayka-2 Cherkasy-KHAFC Kharkiv-:-
ГРУПА-B Sokil-1  10:55    ATLAtlet-2 Kyiv-KASKaskad-1 Brovary-:-
ГРУПА-B Sokil-2  10:55    DLDynamo Lviv-2-SPASparta-28 Chernivtsi-:-
ГРУПА-B Sokil-3  10:55    CHAChayka-1 Cherkasy-UZHSCYSOR Uzhgorod-:-
ГРУПА-C Sokil-1  16:30    MYKSCYSOR Mykolaiv-ANTAntares Kyiv-:-
ГРУПА-C Sokil-2  16:30    CKChampion Kyiv-1-BBBlohina Belanova Vinnytsa -:-
ГРУПА-C Sokil-3  16:30    DUNCYSS Dunayivtsi-C26CYSS-26-1 Kyiv-:-
ГРУПА-D Sokil-1  17:05    LKFC Locomotive Kyiv-BREBrest-Kikkers Bilorus-:-
ГРУПА-D Sokil-2  17:05    CK2Champion Kyiv-2-SCSparta Chernivtsi-:-
ГРУПА-D Sokil-3  17:05    LVFC Lviv-C26CYSS-26-2 Kyiv-:-
ГРУПА-C Sokil-1  17:40    CKChampion Kyiv-1-MYKSCYSOR Mykolaiv-:-
ГРУПА-C Sokil-2  17:40    CO2CYSS 11 Chornomorets-2-C26CYSS-26-1 Kyiv-:-
ГРУПА-C Sokil-3  17:40    DUNCYSS Dunayivtsi-ANTAntares Kyiv-:-
ГРУПА-D Sokil-1  18:15    CK2Champion Kyiv-2-LKFC Locomotive Kyiv-:-
ГРУПА-D Sokil-2  18:15    CO1CYSS 11 Chornomorets-1-C26CYSS-26-2 Kyiv-:-
ГРУПА-D Sokil-3  18:15    LVFC Lviv-BREBrest-Kikkers Bilorus-:-
ГРУПА-C Sokil-1  18:50    CO2CYSS 11 Chornomorets-2-MYKSCYSOR Mykolaiv-:-
ГРУПА-C Sokil-2  18:50    DUNCYSS Dunayivtsi-CKChampion Kyiv-1-:-
ГРУПА-C Sokil-3  18:50    BBBlohina Belanova Vinnytsa -ANTAntares Kyiv-:-
ГРУПА-D Sokil-1  19:25    CO1CYSS 11 Chornomorets-1-LKFC Locomotive Kyiv-:-
ГРУПА-D Sokil-2  19:25    LVFC Lviv-CK2Champion Kyiv-2-:-
ГРУПА-D Sokil-3  19:25    SCSparta Chernivtsi-BREBrest-Kikkers Bilorus-:-
LOC U-07 2011 Сезон 2018 - Четвертий тур (21.06.2018) [>>>]

LOC U-08 2010 Сезон 2018 - Четвертий тур (21.06.2018) [>>>]

LOC U-09 2009 Сезон 2018 - Четвертий тур (21.06.2018) [>>>]

LOC U-10 2008 Сезон 2018 - Стикові матчі (21.06.2018) [>>>]

LOC U-11 2007 Сезон 2018 - Четвертий тур (21.06.2018) [>>>]

LOC U-12 2006 Сезон 2018 - Четвертий тур (21.06.2018) [>>>]

LOC U-14 2004/2005 Сезон 2018 - Другий тур (19.06.2018) [>>>]

LOC U-16 2002/2003 Сезон 2018 - Четвертий тур (21.06.2018) [>>>]

Easter Cup U-12 2006 Сезон 2018 - Третій тур (28.03.2018) [>>>]

Easter Cup U-11 2007 Сезон 2018 - Третій тур (28.03.2018) [>>>]

Easter Cup U-07 2011 Сезон 2018 - Третій тур (01.04.2018) [>>>]

Easter Cup U-08 2010 Сезон 2018 - Третій тур (01.04.2018) [>>>]

Easter Cup U-09 2009 Сезон 2018 - Третій тур (01.04.2018) [>>>]

Easter Cup U-10 2008 Сезон 2018 - Стикові матчі (01.04.2018) [>>>]

COF 2011 Сезон 2018 - Тур-3 (04.02.2018) [>>>]

COF 2010 Сезон 2018 - Тур-3 (04.02.2018) [>>>]

COF 08-09 Сезон 2018 -  [>>>]

COF 04-05 Сезон 2018 - Тур-3 (04.02.2018) [>>>]

Сезон 2017


ГРУПА-А
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 FK Fortuna Kyiv 15:3  12 
2 PK Peremogets Kyiv-1 11:4  12 
3 KPL FC Karpaty-Progres Lviv 13:6  12 
4 CL Club Leva 13:12 
5 SK2 Sparta Kyiv-2 3:11 
6 ABT Arsenal Bila Tserkva 2:21 
ГРУПА-Б
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 FB Favorit Boryspil 3:0  11 
2 SK Sparta Kyiv-1 5:2  10 
3 RBT Ros Bila Tserkva 6:5 
4 DLL Dynamo Lviv 4:4 
5 PK Peremogets Kyiv-2 2:5 
6 DK Druzhba Kyiv 0:4 

ГРУПА-А
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 DL Dynamo Lviv 25:9  19 
2 CK1 CYSS 21 Kyiv-1 18:13  15 
3 CCB CYSS 1 Kyiv B 7:21  12 
4 DK Druzhba Kyiv 8:16 
5 CK2 CYSS 21 Kyiv-2 8:17 
6 CKK CYSS 22 Kyiv 7:12 
7 AK2 Arsenal Kyiv-2 3:18 
ГРУПА-Б
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 PVL Pokrova Victoria Lviv 42:9  22 
2 DVK Dobro Voshod Kyiv 23:6  17 
3 FKL FC Karpaty Lviv 43:8  16 
4 FC Fortuna Kyiv 17:22 
5 AK1 Arsenal Kyiv-1 10:22 
6 CCA CYSS 1 Kyiv A 8:27 
7 AK Atlet Kyiv 6:25 
LIC U-09 2017 Сезон 2017 - Тур-4 (28.12.2017) [>>>]

LIC U-10 2017 Сезон 2017 - Тур-4 (28.12.2017) [>>>]

LIC U-11 2017 Сезон 2017 - Тур-4 (28.12.2017) [>>>]

LIC U-12 2017 Сезон 2017 - Тур-4 (28.12.2017) [>>>]

Сhristmas Cup U-08 2009/2010 Сезон 2017 -  [>>>]

Сhristmas Cup U-10 2007/2008 Сезон 2017 - Тур-3 (21.12.2017) [>>>]

Сhristmas Cup U-12 2005/2006 Сезон 2017 -  [>>>]

Christmas Cup U-14 2003/2004 Сезон 2017 -  [>>>]

Christmas Cup U-12 2017 Сезон 2017 - Тур-4 (17.12.2017) [>>>]

Christmas Cup U-11 2017 Сезон 2017 - Тур-4 (17.12.2017) [>>>]

Christmas Cup U-10 2017 Сезон 2017 - Тур-4 (17.12.2017) [>>>]

Christmas Cup U-09 2017 Сезон 2017 - Тур-4 (17.12.2017) [>>>]

Christmas Cup U-08 2017 Сезон 2017 - Тур-4 (17.12.2017) [>>>]

Christmas Cup U-07, 2017 Сезон 2017 - Тур-4 (17.12.2017) [>>>]

GORONCY POTOK CUP 2017 U-08 2009 Сезон 2017 - 3-ТУР (25.10.2017) [>>>]

BRASOV INDOOR CUP 2017 U-09 2008 Сезон 2017 - 3-ТУР (29.10.2017) [>>>]

LFF 2017 - U-16 2001-02 Сезон 2017 - 22.06.2017 (22.06.2017) [>>>]

LFT 2017 - U-14 2003-04 Сезон 2017 - 22.06.2017 (22.06.2017) [>>>]

LFT 2017 - U-12 2005-06 Сезон 2017 - 22.06.2017 (22.06.2017) [>>>]

LFT 2017 - U-10 2007 Сезон 2017 - 22.06.2017 (22.06.2017) [>>>]

LFT 2017 - U-09 2008 Сезон 2017 - 22.06.2017 (22.06.2017) [>>>]

LFT 2017 - U-08 2009 Сезон 2017 - 22.06.2017 (22.06.2017) [>>>]

LFT 2017 - U-07 2010 Сезон 2017 - 22.06-2017 (22.06.2017) [>>>]

Cup of friendship U-14 2003-04 Сезон 2017 - 04.02.2017 (04.02.2017) [>>>]

Cup of friendship U-12 2005-06 Сезон 2017 - 04.02.2017 (04.02.2017) [>>>]

Cup of friendship U-10 2007-08 Сезон 2017 - 04.02.2017 (04.02.2017) [>>>]

Cup of friendship U-08 2009-10 Сезон 2017 - 05.02.2017 (05.02.2017) [>>>]

Easter Cup U-10 2007 Сезон 2017 - 02.04.2017 (02.04.2017) [>>>]

Easter Cup U-09 2008 Сезон 2017 - 02.04.2017 (02.04.2017) [>>>]

Easter Cup U-08 2009 Сезон 2017 - 02.04.2017 (02.04.2017) [>>>]

Сезон 2016


ГРУПА А
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 FCL FC Locomotive Lviv 33:17  15 
2 KKR Kryvbas-2 Kryvyi Rih 48:14  15 
3 CYS Avangard Govti Vody 36:7  10 
4 FK Fortuna-2 Kyiv 15:26 
5 TO Tayirove Odeska obl. 12:17 
6 FK Fortuna-3 Kyiv 5:79 
ГРУПА Б
М   Команда Ігри В Н П Голи Очки
1 FCD FC Diamant Ternop.obl. 35:11  18 
2 KKR CYSS-1 Kryvbas-84 36:7  15 
3 OL FC Opir Lviv 21:6  11 
4 YL Yunist Liubashivka 20:13  10 
5 AK Arsenal Kyiv 8:33 
6 FK Fortuna-1 Kyiv 9:48