BRASOV INDOOR CUP 2018 U-09 2009 Сезон 2018
Результати - 1 День (26.10.2018) Обрати тур:

26.10.2018
ГРУПА-A Sokil-1  09:00    ATLAtlet-1 Kyiv-DLDynamo Lviv-12:0
ГРУПА-A Sokil-2  09:00    CHAChayka-2 Cherkasy-STOStolytsya Kyiv0:7
ГРУПА-A Sokil-3  09:00    KHAFC Kharkiv-FBFa Brazil0:3
ГРУПА-B Sokil-1  09:35    ATLAtlet-2 Kyiv-DLDynamo Lviv-25:3
ГРУПА-B Sokil-2  09:35    CHAChayka-1 Cherkasy-AVAAvangard Kyiv2:1
ГРУПА-B Sokil-3  09:35    UZHSCYSOR Uzhgorod-SPASparta-28 Chernivtsi4:0
ГРУПА-A Sokil-1  10:10    ATLAtlet-1 Kyiv-CHAChayka-2 Cherkasy2:0
ГРУПА-A Sokil-2  10:10    DLDynamo Lviv-1-KASKaskad-2 Brovary5:0
ГРУПА-A Sokil-3  10:10    STOStolytsya Kyiv-KHAFC Kharkiv4:2
ГРУПА-B Sokil-1  10:45    ATLAtlet-2 Kyiv-CHAChayka-1 Cherkasy0:1
ГРУПА-B Sokil-2  10:45    DLDynamo Lviv-2-KASKaskad-1 Brovary0:6
ГРУПА-B Sokil-3  10:45    AVAAvangard Kyiv-UZHSCYSOR Uzhgorod0:6
ГРУПА-A Sokil-1  11:20    ATLAtlet-1 Kyiv-FBFa Brazil2:1
ГРУПА-A Sokil-2  11:20    CHAChayka-2 Cherkasy-DLDynamo Lviv-10:5
ГРУПА-A Sokil-3  11:20    KASKaskad-2 Brovary-STOStolytsya Kyiv0:8
ГРУПА-B Sokil-1  11:55    ATLAtlet-2 Kyiv-SPASparta-28 Chernivtsi4:0
ГРУПА-B Sokil-2  11:55    CHAChayka-1 Cherkasy-DLDynamo Lviv-21:1
ГРУПА-B Sokil-3  11:55    KASKaskad-1 Brovary-AVAAvangard Kyiv5:0
ГРУПА-C Sokil-1  12:30    CO2CYSS 11 Chornomorets-2-DUNCYSS Dunayivtsi2:4
ГРУПА-C Sokil-2  12:30    BBBlohina Belanova-C26CYSS-26-1 Kyiv0:11
ГРУПА-C Sokil-3  12:30    ANTAntares Kyiv-CKChampion Kyiv-10:2
ГРУПА-D Sokil-1  13:05    CO1CYSS 11 Chornomorets-1-LVFC Lviv3:1
ГРУПА-D Sokil-2  13:05    SCSparta Chernivtsi-C26CYSS-26-2 Kyiv1:0
ГРУПА-D Sokil-3  13:05    BREBrest-Kikkers Bilorus-CK2Champion Kyiv-22:0
ГРУПА-C Sokil-1  13:40    CO2CYSS 11 Chornomorets-2-BBBlohina Belanova1:0
ГРУПА-C Sokil-2  13:40    DUNCYSS Dunayivtsi-MYKSCYSOR Mykolaiv0:2
ГРУПА-C Sokil-3  13:40    C26CYSS-26-1 Kyiv-ANTAntares Kyiv0:1
ГРУПА-D Sokil-1  14:15    CO1CYSS 11 Chornomorets-1-SCSparta Chernivtsi1:1
ГРУПА-D Sokil-2  14:15    LVFC Lviv-LKFC Locomotive Kyiv0:4
ГРУПА-D Sokil-3  14:15    C26CYSS-26-2 Kyiv-BREBrest-Kikkers Bilorus1:1
ГРУПА-C Sokil-1  14:50    CO2CYSS 11 Chornomorets-2-CKChampion Kyiv-10:8
ГРУПА-C Sokil-2  14:50    BBBlohina Belanova-DUNCYSS Dunayivtsi2:6
ГРУПА-C Sokil-3  14:50    MYKSCYSOR Mykolaiv-C26CYSS-26-1 Kyiv1:2
ГРУПА-D Sokil-1  15:25    CO1CYSS 11 Chornomorets-1-CK2Champion Kyiv-23:0
ГРУПА-D Sokil-2  15:25    SCSparta Chernivtsi-LVFC Lviv3:5
ГРУПА-D Sokil-3  15:25    LKFC Locomotive Kyiv-C26CYSS-26-2 Kyiv6:0

01 02 03 04   Наступний ігровий день »
 

ПАРТНЕРИ

 

КОНТАКТИ

 

+380967227630 - Віктор Критович

+380677653552 - Роман Синявський

+380979423025 - Ярослав Біць

Надіслати повідомлення