Новини

ФА "Ягуар" (Кременчук): представлення учасника "EASTER CUP"

Кременчуцький "Ягуар" показуватиме свої зуби суперникам у віковій категорії U-10 турніру "EASTER CUP". "Хижаки" мають за своїми плечима чималий багаж досвіду виступів у престижних змаганнях, тому у Львові вважатимуться одними з фаворитів на завоювання чемпіонських нагород.

Коротка довідка про команду:

Футбольну академію "Ягуар" (Кременчук) було засновано в серпні 2017 року. За час існування колективи академії ставали чемпіонами Кременчука у віковій категорії хлопців 2009-2010 рр., турніру у Києві серед юнаків 2010 року народження та Новорічного фестивалю, який визначав найсильніших у віковій групі 2010-2011 років народження. Також команди ФА "Ягуар" брали участь у міжнародних турнірах в Польщі та Болгарії. На сьогоднішній день в академії займаються близько 150-ти учнів 2007-2014 років народження.

"Вже не можемо дочекатися львівського турніру. Знаємо, що в "EASTER CUP" братимуть участь дуже хороші колективи, з якими нам, безперечно, буде цікаво позмагатись. Окрім того, плануємо здобути нові футбольні знайомства та незабутні враження від славетного міста. Сподіваємося, все мине на найвищому рівні", - зазначив наставник ФА "Ягуар" (Кременчук) (2009) Дмитро Шейко.

Прес-служба СК "УАГОЛ"

ФК "Полонне": представлення учасника "EASTER CUP"

Колектив "Полонне" з Хмельниччини братиме участь у турнірі "EASTER CUP" командою маленьких футболістів 2012 року народження. Великий та насичений спортивний шлях команди з Хмельницької області тільки-тільки починається, тому львівські змагання стануть для ними першими офіційними. Попри те, "Полонне" нікому так просто не дасться. Колектив з Центральної України налаштований дати бій будь-якому супернику.

"Ми ще дуже молода команда. Зібралися лише з початком поточного навчального року. До львівського турніру зіграли лише декілька товариських матчів. На "EASTER CUP" вирушаємо, перш за все, по ігровий досвід. Треба надати хлопцям достатньо футбольної практики, аби вони дійсно усвідомили велич цієї гри та полюбили її ще сильніше. Результат, звісно ж, не на першому місці, втім, і поступатися передчасно нікому не збираємось", - зазначив наставник ФК "Полонне" (2012) Олександр Іваніцький.

Прес-служба СК "УАГОЛ"

"Dynamo Family" (Київ): представлення учасника "EASTER CUP"

Столичний колектив "Dynamo Family" братиме участь у турнірі "EASTER CUP" складом хлопців 2011 року народження. Для юних "киян" галицькі змагання стануть справжнім одкровенням. Як би там не було, але досвіду участі у всеукраїнських турнірах "динамівська сім'я" має не так багато, тому львівський чемпіонат стане для неї певною якісною новинкою.

"Сила нашого клубу полягає в тому, що ми володіємо енергійний, дружнім колективом. Наша команда - велика сім'я, яка росте та міцніє з кожним днем. У Львові плануємо усі ці наші козирі продемонструвати та подивитися що можемо запропонувати сильнішим командам. А, може, вдасться стати найсильнішими і нам? Гра покаже. Нам буде цікаво", - зазначив наставник ФК "Dynamo Family" (Київ) Ярослав Кукрі.

Прес-служба СК "УАГОЛ"

"Атлет" (Київ): представлення учасника "EASTER CUP"

Київський "Атлет" - колектив, який стояв біля витоків змагань "УАГОЛ" і от уже далеко не перший рік бере участь у турнірах, які ми організовуємо. Для нас участь такої "збитої" команди завжди свідчить про те, що наші змагання досягли дійсно гідного рівня. Цього разу, наприклад, "атлети" боротимуться за солідні показники у віковій категорії хлопців U-09. "Кияни" вирушать до Львова, до слова, двома складами.

"Турнір, який відбудеться наприкінці березня, повинен стати для нас справжнім іспитом. Заради таких всеукраїнських змагань ми і тренуємось, і постійно вдосконалюємось. Тепер потрібно усе, чого навчились, втілити на практиці, тобто на "EASTER CUP". Плануємо досягнути якомога кращих результатів. Втім, як воно вийде насправді, то лише футбольній долі відомо. Як би там не було, битимемось до останнього та намагатимемось отримати максимальну користь від змагань. Девізом моєї тренерської роботи є "спочатку навчи, а потім вимагай". Сподіваюся, за львівський урок мої підопічні отримають якомога кращу оцінку", - зазначив наставник ФК "Атлет" (Київ) Володимир Пушенко.

Прес-служба СК "УАГОЛ"

ФК "Великий Дальнік": представлення учасника "DYNAMO INVEST CUP"

Колектив "Дальнікі" з Одещини братиме участь у турнірі "DYNAMO INVEST CUP" командою хлопців 2007 року народження. У дитячого клубу з Південної України є один чинник, який може допомогти їм стати "темною конячкою" та дійти до боротьби за найвищі сходинки п'єдесталу. Мова йде про неабияку дружність команди. Всередині ФК "Дальнікі" керуються гаслом "один за всіх і всі за одного".

"Їдемо до Львова подивитися на що здатні у протистояннях з міцними дитячими командами з усієї України. Прагнемо довести, перш за все, самим собі, що можемо потягатися навіть з найкращими. Окрім того, хочемо отримати хороші емоції та враження від міста Львова. З нетерпінням чекаємо змагань", - зазначив наставник ФК "Дальнікі" (Великий Дальнік) (2007) Дмитро Новіков.

Прес-служба СК "УАГОЛ"

 

ПАРТНЕРИ

 

КОНТАКТИ

 

+380967227630 - Віктор Критович

+380677653552 - Роман Синявський

+380979423025 - Ярослав Біць

Надіслати повідомлення